Novinky

Apple Music nabídne do konce měsíce novou funkci Sing. Největší radost udělá milovníkům karaoke

V případě, že využíváte pro poslech své oblíbené hudby Apple Music, jistě víte, že u spousty skladeb si můžete v reálném čase zobrazit texty těchto písní. Apple ovšem tuto funkcionalitu plánuje ještě tento měsíc posunout na novou úroveň, konkrétně službou „Apple Music Sing“. Co přesně nabídne?

Dle oficiální tiskové zprávy se bude jednat o rozšířené karaoke, kde mimo animovaných textů, zobrazujících se v reálném čase, budou moci uživatelé oddělit instrumentální složku skladby a zpívat do originální melodie samostatně. Zároveň bude samozřejmě možné naopak zazpívat si dohromady se svým oblíbeným umělcem.

V reálném čase tedy bude mít uživatel možnost absolutně kontrolovat vokální složku písně, a to jednoduše, přímo z aplikace Hudba na svém iPhonu, iPadu nebo třeba Apple TV 4K. Oliver Schusser, viceprezident Apple Music a Beats společnosti Apple k nové službě uvedl následující: Už víme, že naši uživatelé po celém světě rádi sledují své oblíbené písně, a tak jsme chtěli tuto nabídku ještě dále rozvinout, abychom umožnili ještě větší zapojení do hudby prostřednictvím zpěvu. Je to opravdu velká zábava, naši zákazníci to budou milovat.

Zdroj: CeskyMac.cz (autor fotografie: David Pravda)

Apple Music Sing by měl být k dispozici hned od začátku pro všechny předplatitele Apple Music po celém světě (tedy i u nás v ČR), a to rovnou pro desítky milionů skladeb. Budou to pravděpodobně ty, které podporují funkci Dolby Atmos. Je to především z proto, že u těchto skladem má Apple k dispozici jednotlivé linky skladeb a může tedy ovlivňovat úroveň hlasitosti vokálů.

Co na novou funkci říkáte? Těšíte se na duety se svými oblíbenými umělci?

Adam Halamka

Rád používá Apple produkty, ale zajímá se i o technologie a gadgety obecně, jeho největší vášní jsou sluchátka všech kategorií a Star Wars, miluje psy, zbožňuje cestování po celém světě, dokáže ocenit kvalitní hudbu, kterou následně prezentuje v klubech jako dj.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button