AktualityNovinky

Apple má zájem produkovat vlastní pořady, nabídku dostal i Jeremy Clarkson

Spolu s představením nových iPhonů by se měla příští týden ukázat také nová generace Apple TV. A jak bývá zvykem, spekulace se jen rojí. Nejnovější zpráva tvrdí, že Apple má v plánu vydat se ve stopách služeb jako je Netflix nebo Amazon Prime. Konkrétně tedy produkci vlastních pořadů. Společnost se už také údajně rozhlíží po možných producentech a dalších tvůrcích jejich budoucích pořadů. Zatím není jasné, jestli má nově vznikající odnož Applu v plánu produkovat pouze filmy nebo pouze televizní pořady. Je zde také možnost, že se bude produkovat obojí. Apple už ale údajně vyjednává i z hollywoodskými bosy.

apple-tv-pacman1

Zpráva, kterou zveřejnil server Variety dále uvádí, že plány jsou zatím v začátcích, proto není jasné jestli projekt vůbec vznikne. Zájem firmy Apple o televizní a filmovou produkci se ale údajně v posledních měsících zásadně zvýšil. Nabídka měla být učiněna také týmu, který stál za Top Gearem. Slavné trio ale nakonec zakotvilo na Amazonu.

Celý projekt nebude hotový před rokem 2016, je však v celku logické, že v rámci představení nové Apple TV za devět dní si Apple připraví půdu pro hardware, který bude novou službu podporovat.

Zdroj

 

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button