Novinky

Apple kurzy v Ostravě

Apple kurzy v Ostravě

Apple kurzů je v České republice nabízeno stále po hříchu málo. Proto je dobré upozornit na každý počin, který jejich nabídku rozšiřuje. Honza Březina, který se svou společností Ilumio pravidelně pořádá Apple a iOS kurzy v Praze, připravil pro Apple fandy ze Severní Moravy dva kurzy, které proběhnou již 18. května v ostravském co-workingovém centru VIVA.

Na prvním kurzu se můžete dozvědět řadu praktických a užitečných informací a tipů pro práci s Mac OS X. Ať už patříte mezi začátečníky nebo středně pokročilé uživatele Maců, rozhodně si kurz nenechte ujít. Podrobný popis kurzu najdete zde.

Odpolední kurz je určen uživatelům mobilních zařízení a tudíž iOS. Konkrétně je zaměřen na využití iPadu jako nástroje pro mobilní kancelář. Podrobný popis kurzu najdete zde.

Lektorem obou kurzů je Applem certifikovaný trenér Honza Březina, kterého jistě znáte například z videocastu Digit. Kurzy si můžete objednat na webu Ilumia.

FiL

Dlouholetý uživatel produktů Apple všeho druhu a věčný experimentátor. Dne 1.1.2012 po několikaletém rozmýšlení založil tento blog pro začínající i zkušené uživatele a pokud může vždy se snaží pomoct. Držitel Apple Certified Associate - Mac Integration 10.7, Apple Certified Associate - Mac Integration 10.8. Apple Certified Support Professional 10.7 a Apple Certified Technical Coordinator 10.7

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button