AktualityNovinky

Čtyřpalcový iPhone 6c se ukáže v lednu, do prodeje půjde o měsíc později

Čínský zdroj, jehož informace údajně pocházejí přímo ze společnosti Foxcoonn, která pro Apple vyrábí většinu iPhonů, přináší nové informace o chystaném low-endovém telefonu s nakousnutým jablkem ve znaku.  Nástupce modelu 5c by si měl rovněž zachovat kompaktní rozměry, které ze světa mobilních telefonů už téměř vymizely. Čtyřpalcový iPhone by se měl světu poprvé ukázat v lednu, o měsíc později potom vstoupí do prodeje.

 Iphone 5c

Oproti vysloužilé řadě 5c by ale měl pokračovatel linie čtyřpalcových iPhonů dostat kovové šasi. Jak se dalo očekávat, 3D Touch technologii iPhone 6c nedostane, ta tedy zůstane výsadou vlajkové lodi – iPhonu 6s/Plus. Touch ID a NFC s podporou Apple Pay bychom se naopak dočkat měli. Spekulace o jablečném drobkovi se rojí už celé měsíce. Ještě před několika týdny se mělo za to, že se nejmenšího iPhonu nedočkáme vůbec. Existovalo totiž podezření, že by levnější telefon parazitoval na prodejích svých prémiových sourozenců.

Zdroj

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button