Novinky

Apple bude k iPhonu 12 přibalovat prémiový kabel s nylonovým opletením

Termín oficiálního představení modelové řady iPhone 12 visí stále ve hvězdách. Ze zákulisí Applu však nepřestávají proudit nové informace, které krok po kroku odhalují základní kontury všech chystaných novinek. O další díl do skládanky se tentokrát postaral spolehlivý leaker vystupující na Twitteru pod přezdívkou @Mr-white, který na svém účtu zveřejnil hned několik zajímavých fotografií.

Zdroj: Twitter (Mr-white)

Snímky údajně zachycují opletený kabel, který se má stát součástí prodejního balení iPhonu 12 & iPhonu 12 Pro. Za povšimnutí stojí robustně působící provedení, které jistě udělá velkou radost řadě uživatelů. Již několik let v řadě se totiž objevují nářky na zmíněnou kvalitu originálních kabelů, které často nevydrží více než pár měsíců. Opletení vodiče tak může zvýšit celkovou odolnost a samozřejmě také podtrhnout prémiový charakter celého zařízení.

Zdroj: Twitter (Mr-white)

Naopak zklamaní budou ti, kteří očekávali, že Apple letos nové iPhony vybaví moderním rozhraním USB-C. Z publikovaných snímků to totiž vypadá, že také letos Apple zůstane věrný Lightning konektoru.

Zdroj: Twitter (Mr-white)

Ačkoli fotografie pochází z neoficiálního zdroje, v podstatě potvrzují již dřívější spekulaci z letošního léta. S obdobným tvrzením totiž vyrukoval leaker @L0vetodream, který v červenci jako první informoval o přítomnosti nylonového kabelu uvnitř balení iPhonu 12.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button