AktualityNovinky

Apple chystá novou bezdrátovou klávesnici a další generaci Magic Mouse

V databázi telekomunikačního úřadu FCC se objevily nové informace naznačující příchod nového příslušenství od společnosti Apple. Konkrétně se jedná o další generaci bezdrátové klávesnice, která nabídne několik užitečných vylepšení a novinek. Nejzásadnější výhodou se stane podsvícení jednotlivých kláves, což v praxi výrazně ulehčí práci za nedostatečného osvětlení. Komunikaci s počítačem bude mít na starosti technologie Bluetooth ve verzi 4.2 (LE), která vyniká nízkými energetickými nároky.

screenshot-2015-08-15-11-58-50 Produktové portfolio s příslušenstvím brzy rozšíří nová myš Magic Mouse 2. Mezi její benefity má patřit rozšířená nabídka dotykových gest a vestavěný akumulátor. Je zároveň velice pravděpodobné, že se dočkáme integrace technologie Force Touch s haptickou odezvou. Podle zákulisních informací se můžeme těšit na mnohem vyšší výdrž a přesnější ovládání.

screenshot-2015-08-15-11-57-57Některé zdroje hovoří o dobíjení skrze konetkor USB-C, ovšem v redakci sázíme na bezdrátovou technologii, která více zapadá do filosofie společnosti a pro uživatele je mnohem atraktivnější. Informace o ceně a termínu představení jsou prozatím zahaleny rouškou tajemství. Je však velice pravděpodobné, že se tak stane při příležitosti uvedení nových Macbooků v průběhu prvního čtvrtletí roku 2016.

Zdroj

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button