Novinky

Apple vydal aktualizaci pro AirPods, AirPods Pro a AirPods Max. Nový firmware má i nabíječka a baterie MagSafe

Apple vydal po celkem krátké době další aktualizaci pro sluchátka AirPods. Konkrétně pro všechny jejich aktuální varianty – AirPods, AirPods Pro a AirPods Max. Apple Bohužel v updatu nikde nespecifikuje, jaké novinky pro AirPods přináší. Zaznamenal jsem ale, že se u AirPods Pro zvýšila hlasitost mého hlasu při telefonování. Respektive mě druhá strana lépe slyší. Z mých zkušeností se do teď AirPods Pro na rušných pražských ulicích téměř nedala používat, protože druhá strana spíše slyšela hluk z okolí, než můj hlas.

Jak AirPods aktualizovat?

Všechny sluchátka od Applu aktualizují své firmwary automaticky. Stačí je mít pouze připojené k telefonu. Aktualizaci můžete urychlit tím, že sluchátka připojíte k nabíječce, ale ani tak vám nedokážu říct, kdy přesně aktualizace proběhne. Na mých AirPods Max proběhla okamžitě, na druhých AirPods Pro stále čekám. Verzi aktuálního systému si můžete zkontrolovat po připojení AirPods k vašemu zařízení a v Nastavení > Bluetooth kliknete u vybraných sluchátek na informace s modrou ikonou. 

Zdroj: CeskyMac.cz (autor: Dominik Ulč)

Už jste někdy aktualizovali nabíječku?

Já teda rozhodně ne. Po boku aktualizace firmwaru AirPods vyšla také aktualizace pro MagSafe nabíječku a MagSafe baterii. Stejně jako u AirPodů nikde Apple neuvedl žádné informace, co by tato aktualizace měla přinést nového. V případě nabíječky MagSafe jsem aktualizaci ještě nezaznamenal. MagSafe baterie se dá ručně aktualizovat tím způsobem, když ji přicvaknete k telefonu a do samotné baterie připojíte nabíjecí kabel a během několika málo minut se příslušenství automaticky aktualizuje. 

Zdroj: CeskyMac.cz (autor: Dominik Ulč)

Verzi systému nabíječky a baterie MagSafe najdete v Nastavení > Obecné > Informace a zde najdete zařízení Nabíječka Apple MagSafe nebo MagSafe baterie. 

Zdroj: CeskyMac.cz (autor: Dominik Ulč)

Dominik Ulč

U Applu obdivuji dokonalou propracovanost designu jednotlivých produktů, ekosystém i skvělý marketing. Ve volném čase se věnuji focení a objevování nových míst. Nejlépe ve vzájemném propojení. Moc rád se s Vámi podělím o mé zkušenosti, poznatky a rady nejen ze světa jablečné společnosti.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button