Novinky

Revoluce mezi sluchátky? Apple představil nová a bezdrátová AirPods

Jak jsme již dlouho před oficiálním představením nového iPhonu správně tušili, nenachází se na něm 3,5mm jack pro výstup sluchátek. Tento výstup nahrazuje pouze Lightning konektor nebo případná bezdrátová sluchátka. A právě ty se dnes při oficiálním představení ukázaly světu. Jak již můžete vidět v nadpisu, mohlo by se jednat o částečnou revoluci mezi sluchátky. Nic podobného jsme dosud neviděli. Jedná se o bezdrátová sluchátka, do kterých Apple zabudoval speciální technologii.

Tip ke čtení – iPhone 7 oficiálně: Nabušený hardware a dechberoucí fotoaparát

Tato technologie vám umožní poslouchat nerušený zvuk ze sluchátek, která potlačují okolní ruch. Mikrofony vespod sluchátek vám také umožní volat si skrze tato sluchátka podobně jako například skrze Handsfree. Apple zde nezapomněl ani na Siri, tu lze aktivovat pouhým poklepáním na sluchátka.

ek9ji95twts46au1lzuw
Vzhled sluchátek je podobný klasickým Earpods, ovšem nemůžeme na nich spatřit žádný kabel. A to ani spojovací mezi oběma sluchátky tak, jak se spekulovalo několik měsíců před vydáním iPhonu. Možná si právě klepete na čelo a říkáte si, jak budeme sluchátka nabíjet? Apple zde totiž opět přišel s něčím novým a to konkrétně s krabičkou, která slouží jako nabíjecí stanice pro sluchátka, tudíž je můžeme bezstarostně nabíjet i na cestách, i když máme Airpods pěkně schované v krabičce.

Tip ke čtení – Apple představil iPhone 7 Plus: Vůdce mezi smartphony

Krabička vám také umožní iPhone se sluchátky spárovat. Samotná výdrž sluchátek se zastaví zhruba na pěti hodinách nepřetržitého poslechu a dokovací krabička nám umožní si sluchátka 5x nabít. Pokud se budeme bavit o ceně, ta by se měla zastavit na zhruba 3800 Kč.

https://www.youtube.com/watch?v=RdtHX15sXiU

Katka Válková

Milovnice přírody, umění a moderní technologie. Studuje gymnázium a zajímá se o společnost Apple.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button