Novinky

Aplikace Sport.cz přichází s novým a přehlednějším vzhledem

Sport.cz před blížícím se mistrovstvím světa v hokeji představuje vylepšení své aplikace, díky kterému českým fanouškům neuniknou žádné důležité informace. „Cílem aktualizace bylo zpřehlednit naši aplikaci. Hlavní změna proto spočívá v rozdělení obsahu, zejména článků a výsledků. Lidé si tak mohou vybrat, co je zajímá, a v sekci on-line si nastavit upozornění na konkrétní zápasy,“ přibližuje Tomáš Barták, produktový manažer Sport.cz. Nová verze aplikace Sport.cz je připravena pro operační systém Android a iOS.

sport_cz2

Bezprostředně po spuštění aplikace si lidé zvolí, jaký konkrétní obsah je zajímá. Mohou si přečíst články o aktuálním dění ze světa sportu, probíhající utkání přiblíží minutu po minutě on-line přenosy, výsledky a rozpis zápasů oblíbených týmů najdou lidé v sekci zápasy.  Všechna videa z článků jsou přehledně umístěna v sekci videa. „Vycházíme z toho, že se lidé na mobilních zařízeních potřebují rychle a jednoduše dostat k informaci, která je pro ně zrovna důležitá.

sport_cz3

V on-line přenosech si tedy mohou nastavit notifikace konkrétních zápasů. Mezi nimi se snadno zorientují v kalendáři, kde rychle zjistí výsledek utkání či jeho plánovaný termín,“ popisuje Barták a dodává: Všechny nové funkce si příznivci hokeje mohou vyzkoušet od 5. května, kdy začíná mistrovství světa, o nějž se letos pořadatelsky dělí Kolín nad Rýnem a Paříž. Zároveň i při této příležitosti si lidé už dnes mohou nastavit zasílání novinek přímo na Messenger. Aktuální zpravodajství MS je možné vyzkoušet na m.me/sport.cz, stačí zadat do Messengeru zprávu ve tvaru „mshokej“.

Zdroj: Seznam.cz

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button