AktualityAplikace iOSiOSiPadNovinky

Aplikace Sidefari dovolí spustit dvě okna Safari vedle sebe

Jednou z klíčových funkcí mobilního systému iOS 9 je možnost zobrazení dvou spuštněných aplikací vedle sebe. Apple ji nazývá Split View a největší smysl dává na velkém displeji nedávno představeného iPadu Pro. Bohužel první recenze naznačují, že vývojáři zřejmě nemysleli na všechny scénáře, jinak si totiž nelze vysvětlit chybějící možnost otevření dvou oken prohlížeče Safari. Tato skutečnost dala podnět k vytvoření aplikace Sidefari, za jejíž vznikem stojí vývojář Francisko Cantu.

screen480x480

Aplikaci lze spustit na modelech iPad Pro, iPad Air 2 a iPad mini 4, u nichž Apple podporuje zobrazení dvou aplikací vedle sebe. Je pouze škoda, že Sidefari neduplikuje uložené záložky, na druhou stranu disponuje integrovaným nástrojem Safari View Controller a blokací reklam.

screen480x480_2

Jestliže vlastníte jeden z výše uvedených iPadů a toužíte po možnosti zobrazení dvou aktivních oken Safari, můžete si užitečný software stáhnout prostřednictvím App Store za částku 0,99 EUR.

app_store_ikona

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button