Aplikace iOSiOSiPhoneNovinky

Aplikace pro iPhone, které oceníte

Náš iPhone bychom si měli přetvořit k obrazu svému tak, aby obsahoval vše, co opravdu využijeme a co nám bude v každodenním životě nám pomáhat. Měli bychom ho tedy vybavit takovými aplikacemi, které opravdu poslouží a ulehčí nám život a právě na takové se budeme nyní v našem seriálu zaměřovat a představovat si je.

Any.Do

Any.Do je jedním z nejoblíbenějších manažerů vašich úkolů. Jeho třetí verze se může pochlubit velmi jednoduchým a přehledným prostředím, kam si zapisujete své povinnosti a plány. Celý systém funguje formou tabulky, kam jsou jednotlivé úkony zaznamenávány. Nyní máte možnost i přidání spolupracovníků, se kterými při plnění úkolu počítáte. Úkoly si můžete rozřadit podle času či priority. Celá aplikace je zdarma, a pokud byste chtěli využít její profesionální verzi, stačí platit pouze 3 dolary měsíčně. Aplikaci lze stáhnout zde.

screen322x572

app_store_cz

Hooks

Hooks je aplikace, která z vašeho iPhonu vytvoří perfektní informační centrum. Vhodná je pro každého, kdo si připadá neinformovaný a chce být neustále bombardován důležitými informacemi. V aplikaci stačí pouze nastavit, jaké novinky vás zajímají a ty vám pak budou ještě horké chodit do mobilu. Na výběr máte z více jak stovky tematických odvětví, od sportu, přes počasí, seismologické aktivity až po kolísání akcii. S touto aplikací budete zkrátka vždy v obraze, stáhnout ji můžete zde.

screen322x572-2

app_store_cz

Vox

Aplikace Vox se postará o přetvoření iPhonu v dokonalé zařízení pro nakládání s hudbou. Jedná se o aplikaci, která umožňuje přístup k nekonečnému množství audionahrávek všech možných žánrů a od všech možných interpretů. Díky této aplikaci budete mít vždy po ruce tu hudbu, na kterou máte zrovna náladu. Stačí platit pouze 5 dolarů měsíčně, nebo 50 ročně, a nechat tak vstoupit hudbu do vašeho světa. Stáhnout ji můžete tady.

screen322x572-3

app_store_cz

Yerdle

Yerdle je v podstatě mobilním vetešnictvím či burzou. Jedná se o aplikaci, kam lidé nahrávají fotky věcí, kterých se chtějí zbavit. Za prodej těchto věcí získáváte speciální měnu této aplikace, díky které jste pak schopni nakupovat věci jiných uživatelů, kteří je již nechtějí. Můžete si také vytvořit seznam přání, který vás automaticky upozorní, pokud se vaše vysněná věc objeví na Yerdlu. Aplikaci lze stáhnout zde.

screen322x572-4

app_store_cz

Doporučené články

Back to top button