AktualityAplikace iOSiOSiPadiPhoneiPodNovinky

Aplikace LiveMaker umožní pořizování Live Photos na starších iPhonech a iPadu

Jednou z největších novinek letošních iPhonů (recenze) je funkce Live Photos. Díky ní lze pořizovat efektní sekvence doplněné o zvukovou stopu. V mobilním světě se nejedná o převratnou novinku, obdobnou funkcí disponovaly již starší smartphony od společnosti HTC. Pokud však nevlastníte nový iPhone 6s či iPhone 6s Plus a přesto toužíte po živých fotografiích, nemusíte zoufat. Vývojáři ze studia Six Second Mobile do App Store vypustili aplikaci s názvem LiveMaker, která umožní pořizování Live Photos na starších iPhonech.

LiveMaker-2

Aplikaci přitom ocení i majitelé „eskových“ iPhonů, LiveMaker zvládá záznam ve vyšším rozlišení, než které nabízí nativní funkce Live Photos od Applu. Software se chlubí podporou všech zařízení s verzí operačního systému iOS 9, což v praxi znamená, že LiveMaker lze používat na modelech iPhone 4s, iPhone 5/5s, iPhone6/Plus a iPadu. Aplikace přijde na 1,99 EUR, přičemž vývojáři nabízí i bezplatnou verzi, která dovolí pořídit pět snímků na vyzkoušení.

LiveMaker Free – for Live Photos

stahnoutzde

LiveMaker – for Live Photos

stahnoutzde

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button