Aplikace iOSiOSiPadiPhoneNovinkyTipy a triky

Aplikace, které musíte mít, pokud hrajete Pokémon Go

Pokémon Go se stala oficiálně nejúspěšnější hrou v App Store a my vám dnes ukážeme několik aplikací, které vám nesmí chybět, pokud jste mánii Pokémonů také podlehli.

PokéMap Go

V App Store i na internetu se začala objevovat spousta map, které nám ukazují, kde bychom měli hledat určité Pokémony. Jak jsme psali v minulém článku, spousta z nich je pro Česko k ničemu, protože po celé republice je jich zaznamenáno jen pár. Pokud jste z Prahy nebo Brna, minule jsme vám ukázali mapu, která má tato města zmapována a Pokémoni jsou v mapě zaneseni. V App Store můžeme najít podobnou mapu s názvem PokéMap Go, kterou si můžete do vašeho zařízení zdarma stáhnout. Zmapována jsou převážně velká města jako Praha a Brno, ale v mapě můžeme najít i Pokémony skrze celou Českou republiku.

1Pokemap go

Ingress

Ingress je online hra pro Android a iOS využívající rozšířené reality stejně jako hra Pokémon Go. Hra je dokonce i od stejného tvůrce jako Pokémon Go – Niantic. Hra funguje na podobném způsobu jako Pokémon Go a místa, která budete ve hře Ingress navštěvovat využila společnost Niantic jako místa pro PokéStopy a Gymy. Pokud tedy hru Pokémon Go hrajete a zaujala vás, pak je dost možné, že hra Ingress vás strhne podobným způsobem.

2ingress

Pedometer ++

Snažíte se ujít co nejvíce kroků, aby se vám vylíhl z vejce nějaký vzácný Pokémon? Kolik kroků musíte ujít, aby se vám vaše vejce vylíhlo? Vše vám řekne tento krokoměr, který si můžete zdarma v App Store stáhnout. V aplikaci si můžete nastavit třeba denní cíl v podobě toho, kolik kroků chcete ujít a Pedometer ++ bude vše pečlivě sledovat. Například na vylíhnutí pětikilometrového vejce budete potřebovat ujít zhruba 8500 kroků, takže je nejvyšší čas aplikaci stáhnout a vyrazit.

3pedometer

Pokedex guide

Aplikace, která vám ukazuje sílu Pokémonů, typ Pokémonů aj. Podobných aplikací je v App Store více. Jako jedna z mála vám ale aplikace Pokedex guide detailně ukáže různá stádia Pokémonů a můžete například označit Pokémona jako oblíbeného a usnadnit jeho hledání pro příště. Nevýhodou aplikace je, že má na výběr pouze z několika málo jazyků, mezi nimiž je například angličtina nebo španělština, ale čeština se do výběru bohužel nedostala. Aplikace je v App Store zdarma a určitě stojí za zkoušku.

4pokedex

Katka Válková

Milovnice přírody, umění a moderní technologie. Studuje gymnázium a zajímá se o společnost Apple.

Doporučené články

2 Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button