Novinky

Bezdrátová nabíječka AirPower jde do výroby. Prodávat by se měla od podzimu 2019

Bezdrátová nabíječka AirPower, kterou Apple představil v roce 2017 a ještě ji neuvedl na trh, jde konečně do výroby. I přesto se ji ale zřejmě dočkáme až na konci letošního roku. 

S AirPower má Apple jen problémy a při představení v roce 2017 společnost evidentně přecenila své síly. Nabíječka je totiž technologicky velice komplikovaná a to zejména kvůli tomu, že bude jedno, na jaké místo na podložce položíte svůj iPhone, Apple Watch či jiné podporované produkty – zařízení by se totiž měla nabíjet, ať budou položeny kdekoli na nabíječce.

Praktickou se stane také funkce, která bude na nabíjeném iPhonu zobrazovat procenta nabití ostatních nabíjených zařízení.

Oficiální informace (možná) v březnu

Podle posledních zpráv to ale vypadá, že Apple nakonec vše zvládl a nabíječka se začíná pomalu vyrábět. Je teoreticky možné, že se o ní doslechneme na nejbližší konferenci, která by měla být v březnu a Apple by nám zde měl ukázat nové iPady a vylepšenou generaci sluchátek AirPods, u kterých bychom se měli dočkat pouzdra s podporou bezdrátového nabíjení. Do prodeje by AiPower měla jít později v roce 2019, což zřejmě znamená na podzim.

Marek Smékal

Jsem dlouholetý jablíčkář, trochu geek a mám rád jablečný džus. Začínal jsem na původním iPadu a můj první iPhone byl 4S. Mám rád focení a zkouším různé fotografické aplikace, ve volném čase píšu články a bleskovky, nebo hraji videohry na Xboxu. Baví mě také sebevzdělávání a timemanagement. Apple produkty používám asi od roku 2009 a stále baví :) #ApplePower

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button