Novinky

S tímhle příslušenstvím se ztráty AirPods bát nemusíte

Jakmile Apple představil nová sluchátka AirPods, netrvalo to ani pár minut a sociální sítě se začaly plnit nejrůznějšími vtípky. Pochopitelně nechyběly ani kousavé reakce škarohlídů, kteří se oháněli scénáři, jak rychle se podaří budoucím uživatelům sluchátka ztratit. Na toto téma bleskurychle zareagovali výrobci třetích stran, kteří začali nabízet velmi netradiční příslušenství.

511ooq-h68l-_sl1000_

Zatím nejpříznivější nabídka pochází od společnosti Spigen, která začala přijímat předobjednávky na AirPods Strap. Jak správně tušíte, jde o jednoduchý řemínek, k jehož koncům připevníte sluchátka. Cena je nastavena na příznivých 10 dolarů, což s přihlédnutím k pořizovací ceně AirPods zní zanedbatelně.

51an82rwzbl-_sl1000_

Ať už patříte mezi případné zájemce či kritiky, zde je elegantní a především levné řešení, které zamezí nechtěné ztrátě. Do budoucna lze očekávat, že Spigen budou následovat i další výrobci z řad čínských firem, které nabídnou ještě levnější varianty.

Ondřej Hájek

Milovník tvrdé hudby a Sci-Fi žánru ve všech jeho podobách. Volný čas věnuje florbalu, geocachingu a rodině. Jako každý správný fanoušek Applu vlastní početnou rodinu jablíček, kterou neustále rozšiřuje o nové kousky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button