Novinky

AirPods 2 se začnou prodávat ještě tento měsíc a možná budou kontrolovat zdravotní funkce

Populární bezdrátová sluchátka AirPods jsou s námi již nějaký ten pátek a jejich nástupců se zřejmě dočkáme už 29. března, kdy by měla jít do prodeje. V čem ale budou lepší, oproti první generaci?

AirPods jsou sluchátka, takže je velice pravděpodobné, že Apple nějakým způsobem vylepší zvukový projev sluchátek a spekuluje se také o funkci aktivního potlačení okolního hluku. Pravděpodobný je také únik, že by sluchátka mohla disponovat nějakým senzorem pro měření zdravotních funkcí, respektive měření srdečního tepu. Tyto dva úniky nejsou nijak potvrzené, ale vypadají celkem pravděpodobně. Co se vzhledu týká, sluchátka by měla vypadat stejně, jako aktuální generace jen s tím rozdílem, že by měla mít matnou povrchovou úpravu, což by mělo vylepšit stabilitu sluchátek v uchu.

Bezdrátové nabíjení je tutovka

Co je ale jisté, je podpora bezdrátového nabíjení. To je funkce, po které mnoho uživatelů volá. V následujících měsících bychom se také mohli dočkat nabíjecí stanice AirPower, se kterou by byly AirPods 2 kompatibilní. Bohužel, stále nejsou žádné informace ohledně předpokládané ceny. Můžeme ale předpokládat, že oficiální česká cena se bude pohybovat kolem 5 000 Kč.

Apple plánuje představení novinek zřejmě na 25. březen. Konference zatím nebyla ze strany Applu potvrzena, jedná se pouze o úniky informací, které se ale zdají být velice pravděpodobné.

Marek Smékal

Jsem dlouholetý jablíčkář, trochu geek a mám rád jablečný džus. Začínal jsem na původním iPadu a můj první iPhone byl 4S. Mám rád focení a zkouším různé fotografické aplikace, ve volném čase píšu články a bleskovky, nebo hraji videohry na Xboxu. Baví mě také sebevzdělávání a timemanagement. Apple produkty používám asi od roku 2009 a stále baví :) #ApplePower

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Close
Close