AktualityNovinky

27“ iMacy mají problémy s pevnými disky, Apple již zahájil program na jejich výměnu

Jestliže máte na svém pracovním stole 27“ iMac, jehož expedice proběhla v období od prosince 2012 do září 2013, měli byste zbystřit. Část těchto strojů je osazena 3TB pevnými disky s výrobní vadou, která může zapříčinit ztrátu dat. Apple před několika dny spustil výměnný program pro své zákazníky, kterým vadný hardware zdarma vymění za nový kus. Zda váš iMac disponuje rizikovým diskem zjistíte na této stránce. Do formuláře stačí vyplnit sériové číslo počítače, díky čemuž se dozvíte, jestli patříte mezi majitele, kterých se výměna týká či nikoliv.

apple_imac_27inch_splashUživatelé, jenž při registraci zařízení uvedli svou e-mailou adresu, výrobce začal upozorňovat na spuštění výměnného programu. Reklamaci lze uplatnit v každé oficiální pobočce Apple Store, případně se stačí obrátit na autorizovaný servis, který sdělí další podrobnosti. Podobná situace se odehrála zhruba před rokem, ovšem zde byly postiženy SSD úložiště v modelu Macbook Air. V komentářích pod článkem se můžete podělit o vaše zkušenosti s reklamací.

Zdroj

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button