AktualityNovinky

Podle Tima Cooka je Surface Book pomatený

Jelikož vzbudilo nedávné představení vůbec prvního notebooku společnosti Microsoft poměrně velký rozruch, nenechal na kříženci notebooku a tabletu jménem Microsoft Surface Book nit suchou ani generální ředitel Applu Tim Cook. Podle jeho slov je totiž novinka “tak trochu pomatená”. Cook se takto vyjádřil na konferenci pořádané irskou univerzitou Trinity College, v rámci své cesty, na které oznámil vytvoření 1000 nových pracovních míst právě v Irsku.

surfacebook

CEO nejhodnotnější značky světa ale nezůstal pouze u hanění svého rivala, vztahy Applu s Microsoftem jsou údajně v současné době velmi dobré.  To jej však neubránilo v nevybíravé kritice Surface Booku. “Je to produkt, který se prostě příliš snaží. Pokouší se být tabletem a notebookem zároveň a tím pádem nesplňuje pořádně ani jedno. Je tak trocho pomatený.” Uvedl k největší novince Microsoftu Tim Cook. Za touto poznámku samozřejmě můžeme hledat skrytý smysl. Ve stejný den se totiž začal oficiálně prodávat iPad Pro, tedy tablet, který tvrdí, že dokáže nahradit notebook, ne však, že je plnohodnotným křížencem obojího.

Zdroj

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button