Novinky

Využijte jedinečné akce na Godeal24 a pořiďte si Microsoft Office pro Mac a PC již od 13 Eur

Bez ohledu na to, zda pracujete z domova či kanceláře, existují určité programy, bez kterých se neobejdete. Do této kategorie jednoznačně spadá kancelářský balík Microsoft Office, který kombinuje sadu užitečných nástrojů pro zpracování textů přes tvorbu pokročilých tabulek až po vytváření prezentací nejrůznějšího charakteru. V rámci speciální akce internetového obchodu Godeal24 nyní můžete získat doživotní licenci Microsoft Office Home & Business 2021 pro Mac za pouhých 29 Eur nebo Microsoft Office Professional Plus 2021 pro Windows za 25 Eur.

Tyto verze kancelářských balíků nabízí zásadní výhodu v tom, že nejste vázáni žádným předplatným, respektive získáváte doživotní licenci v rámci jedné platby, což může za určitých okolností představovat zásadní benefit.

Microsoft Office zahrnuje řadu nástrojů a funkcí navržených za účelem maximální produktivity. V praxi můžete s tímto kancelářským balíkem ušetřit spousty času a především zefektivnit pracovní postupy. Velkou výhodu představuje propracovaná kontrola pravopisu a automatická korekce. Godeal24 nezapomíná ani na zájemce o licenční klíče pro operační systémy Windows 10/11, které můžou být vaše již od částky 7 Eur. 

Ušetři až 62 % při nákupu MS Office (slevový kód “GG62”)

Obří slevy na MS Windows 10 & Windows 11 (slevový kód “GG50”)

Výhodné balíčky se slevou až 62 % (slevový kód “GG62”)

Sleva až 50 % na další MS Windows licence (slevový kód “GG50”)

Další nástroje za výhodné ceny

Slevová akce na Godeal24 vám dokáže ušetřit spousty peněz nejen nákupem licencí programů z dílny Microsoft. V nabídce najdete také řadu dalších nástrojů a softwaru za ty nejlepší ceny na internetu. Godeal24 si navíc zakládá na maximální spokojenosti zákazníků, takže se můžete spolehnout na bezproblémový nákup a bezprostřední doručení všech zakoupených produktů. Status solidního prodejce dokazuje vynikající hodnocení 98 % na službě TrustPilot a nepřetržitá technická podpora která je dostupná 24/7.

V případě jakýchkoli dotazů spojených s nabízenými produkty či objednávkou můžete kontaktovat podporu na emailové adrese: service(zavináč)godeal24.com.

PR článek

Tento článek má povahu reklamního sdělení. Jeho zadavatelem je subjekt třetí strany. V případě zájmu o spolupráci či publikaci sponzorovaného obsahu nás můžete kontaktovat na e-mailu: richard.streit@ceskymac.cz

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button