Novinky

Trust představil nová bezdrátová sluchátka. Největší radost udělají sportovcům

Společnost Trust uvedla na český trh nová bezdrátová sluchátka s komerčním označením Trust Sila. Bezdrátová bluetooth špuntová sluchátka jsou vyhotovena ve dvou barevných provedení se speciálním háčkem.

Lehká silikonová sluchátka Trust Sila jsou k dispozici v černo-bílé a černo-zelené variantě. Funkční design doplňuje gumový háček na každém ze špuntů, díky kterému lépe drží uvnitř uší. Tuto konstrukční vychytávku ocení především sportovci, kteří se nemusí obávat, že jim sluchátka během aktivity začnou vypadávat z uší V balení je k dispozici jeden pár větších náhradních špuntů. Sluchátka poskytují dostatečné dlouhý kabel pro obejmutí krku uživatele. Na kabelu je umístěn ovladač s klasickými multimediálními funkcemi umožňující ovládání přehrávání, úpravu hlasitosti a přijmutí či odmítnutí hovoru. Mají také integrovaný mikrofon s redukcí okolního hluku.

Na boku ovladače se nachází místo pro Micro USB konektor, prostřednictvím kterého lze zařízení nabít až na 6 hodin provozu. USB kabel je součástí balení. Sluchátka disponují bezdrátovou technologií Bluetooth 4.1 s přenosovým dosahem až 10 m. Trust Sila jsou k dispozici na trhu za doporučenou koncovou cenu 649 Kč s DPH v České republice a 23,99 euro s DPH na Slovensku.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button