Ke staženíNovinkyTapety

Tapeta na týden #30

Vítejte zpět u dalšího dílu z našeho seriálu Tapeta na týden. Jako každou neděli vám přinášíme několik zajímavých tipů, jak udělat vaše jablečné zařízení originálnější. Tapety jsou určeno pro použití na displejích iPhonu, Macu, iPadu a Apple Watch.

Dnešní výběr jsme pochopitelně nemohli věnovat ničemu jinému, než nově představeným aktualizacím iOS 10 a macOS Sierra. Jestliže chcete své zařízení vyšperkovat novými tapetami z dílen Applu, směle do toho. Zároveň přidáváme jeden bonus v podobě ikony hlasové asistentky Siri v rozlišení 996 x 996 pixelů.

iOS-10-splash-screen-955x1024iPhone
iPad

macOS-Sierra-wallpaper-splash-idownloadblog-1024x768Mac (5120 x 3200 pixelů)

siri1ikona Siri (996 x 996 pixelů)

Jak tapety stáhnout?

Pod každým obrázkem naleznete odkaz na variantu pro konkrétní typ přístroje. Po kliknutí se vám otevře nový panel se samotnou tapetou. V mobilním prohlížeči stačí pouze zvolit tlačítko pro sdílení a vybrat položku „Uložit obrázek“. Pokud stahujete z počítače, po otevření nového panelu klikněte na tapetu pravým tlačítkem myši a zvolte položku „Uložit obrázek jako…“

Doufáme, že jsme vám i tentokrát zpříjemnili končící víkend a do nového týdne opět vstoupíte s čerstvou tapetou. Pokud máte vlastní tipy, můžete se o ně podělit formou komentáře pod tímto článkem, případně nám sdělte, jaká tématika patří mezi vaše nejoblíbenější.

Štítky

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, elektronická hudba, příroda a moderní vědy.

Doporučené články

Close