Novinky

Společnost Hyper představila externí MagSafe powerbanku pro iPhone 12

Příchod technologie MagSafe do iPhonu 12 přineslo řadu nových využití. Uživatelé si tak například mohou pořídit magnetickou peněženku, držák telefonu do auta, nebo dokonce i externí baterie. Ke starším modelům iPhonu jste si mohli zakoupit Smart Battery Case, který nabídl dvakrát větší výdrž telefonu. Kombinace technologie MagSafe a externí baterie jsme se ještě od Applu nedočkali, ale společnost Hyper takový gadget před pár dny uvedla do prodeje.

Již zmíněná externí baterie od společnosti Hyper, která nese název HyperJuice Magnetic Wireless Battery Pack, nabídne kapacitu 5000mAh. Zařízení by se tedy mělo postarat o přibližně dvě plná nabití, to ale ostatně záleží na modelu vašeho iPhonu a samozřejmě je třeba také počítat s energetickými ztrátami. Samotná baterie má zaoblené rohy a na sobě čtyři diody, které indikují zbývající kapacitu.

Zdroj: 9to5Mac

Na spodní straně powerbanky nalezneme USB-C port, který slouží jako jediná možnost přísunu elektrické energie do integrovaných akumulátorů. Díky tomu však může fungovat také jako klasická powerbanka. V případě, že “přicvaknete” nabíječku k vašemu iPhonu a baterii začnete nabíjet, energie půjde nejprve do iPhonu a poté až do samotné externí baterie.

Cena tohoto produktu od firmy Hyper činí zhruba 900 korun českých, což je dle našeho názoru rozumně nastavená částka. Zájem o tento produkt bude určitě značný a bude tedy zajímavé sledovat, jestli to nějak ovlivní příchod obdobného produktu přímo od Applu.

Sebastian Himmer

Mám rád vše co alespoň trošku obsahuje počítače. Programátor vytvářející hry a obrovský fanoušek Applu! Počítače mě zajímají už od dětství. Velký fanatik počítačových her. Hrdý redaktor webu ČeskýMac. iPhone XR v kapse, Macbook Air na stole.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button