Novinky

Siri odhalila datum další Apple keynote, odehraje se 20. dubna. Jaké novinky můžeme očekávat?

Před několika týdny se objevily první informace, že by se velmi brzy mohl konat Apple Event na kterém bychom se měli dočkat rovnou několika novinek. Jak nových modelů iPadu Pro, tak dlouho očekávaných lokalizačních zařízení AirTags. Tato informace byla zanedlouho poté vyvrácena a dle několika analytiků šlo o falešnou informaci ze strany Applu. Tentokrát už falešná určitě není, protože za ní stojí sama hlasová asistentka Siri.

Siri na otázku „Apple Event“, nebo „When is the next Apple Event“ odpoví s přesným datem a místem akce – úterý 20. dubna, Apple Park Cupertino, CA. Čas keynote ještě není stoprocentní, ale nejspíše se představení nových produktů bude konat od 18:00 nebo 19:00 hodin našeho času. S největší pravděpodobností bude akce znovu předtočená. Stejně to bylo i u představení Apple Watch Series 6 a modelů iPhonu 12. Siri odkazuje na stránku Apple.com, kde se zatím nenachází podrobnější informace. 

Zdroj: AppleTomorrow / Twitter

Apple většinou posílá pozvánky týden před samotnou akcií, je tedy velmi pravděpodobné, že se během dneška dočkáme náhledů pozvánek. Magazín Bloomberg si myslí, že bychom se měli dočkat 12.9palcového iPadu Pro s novým mini-LED displejem a 11palcového iPadu Pro. Mnoho analytiků si také myslí, že by mohly přijít dlouho očekávané lokalizační placičky AirTags, které jsou v dílnách Applu už delší dobu.

Matyáš Himmer

Fanoušek Applu od roku 2011, rád fotím a programuji. Články píši ve svém volném čase, studuji informační technologie na SSPŠ.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button