Novinky

Pražské kurzy Apple Aperture již příští týden

Aperture se na Českém Macu pravidelně věnujeme. Jedním z nejaktivnějších propagátorů tohoto fotografického programu od Apple je Honza Březina, který na příští týden připravil dva speciální workshopy právě pro jeho fandy. Honza je Apple Certified Trainer právě pro Aperture, takže kromě zajímavých témat se můžete těšit na špičkové znalosti a prezentační dovednosti. O co přesně jde?

Jak udělat pořádek v Aperture

První workshop je zaměřen na organizaci fotografií na Macu. Pokud fotografujete a máte pocit, že se přestáváte ve svých fotografiích orientovat, je tento kurz právě pro Vás. Dozvíte se jakým způsobem a kde ukládat snímky, aby jste je uměli rychle najít, snadno zálohovat a nedošlo Vám místo na disku.

Workshop retuše v Aperture 3

Druhý workshop je zaměřen na retušování přímo v prostředí Aperture 3. Bez použití plug-inů, bez zbytečných investic do dalšího softwaru jde přímo v Aperture velmi dobře retušovat. Stačí se naučit triky profesionálů a získat zručnost. Právě na to se zaměřuje tento workshop.

Oba dva workshopy proběhnou již v úterý 2. října v pražském HUBu. Pokud máte zájem se jich zůčastnit, vyplňte při registraci slevový kód ČeskýMac a získáte 15% slevu!

Více informací a registraci najdete na http://www.ilumio.cz/apple-workshopy/

 


[appstore id=”408981426″]

FiL

Dlouholetý uživatel produktů Apple všeho druhu a věčný experimentátor. Dne 1.1.2012 po několikaletém rozmýšlení založil tento blog pro začínající i zkušené uživatele a pokud může vždy se snaží pomoct. Držitel Apple Certified Associate - Mac Integration 10.7, Apple Certified Associate - Mac Integration 10.8. Apple Certified Support Professional 10.7 a Apple Certified Technical Coordinator 10.7

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button