Aplikace iOSiOSiPhoneNovinkyRecenze

Postcards od Zoneru – recenze

Aplikace Zoner Postcards z dílny brněnské firmy ZONER umožňuje již téměř rok posílat papírové pohlednice do celého světa pomocí smartphonu nebo tabletu s operačním systémem Android, nechybí ani posílání z webu. Oblíbené aplikace se nyní dočkali také uživatelé platformy iOS. Aplikaci je zdarma a naleznete ji v iTunes Store.

postacards_1

Úvodní obrazovka aplikace Postcards. Vývojáři se jistě snažili, aby celé prostředí aplikace bylo přehledné a intuitivní pro uživatele. Slibují též velmi jednoduchý proces vytvoření pohlednice. Na lokalizaci do českého jazyka však zapoměli.

postacards_2

Proces vytvoření pohlednice je opravdu jednoduchý, k vybrané fotografii z Vaší složky lze přidat rámeček.

postacards_3

V dalším kroku zadáte text pro příjemce pohlednice. Na výběr je hned z několika fontů a všechny nabízené fonty podporují české znaky.

postacards_5

Zadání adresy příjemce. Všechny zadané adresy se automaticky ukládají v aplikaci a při příštím použití aplikace si tak můžete usnadnit práci s jejich zadáváním.

postacards_6 postacards_7

Finální náhled zadní strany pohlednice a tlačítko na platbu. Platba probíhá přes Apple ID a cena pohlednice je 1,99€ při zaslání do České republiky, 2,99€ zaplatíte za pohlednici do celého světa.

postacards_8

Pokud platba proběhne v pořádku, aplikace odešle Vaši pohlednici do Zoneru. Tam se postarají o vytištění a zaslání Českou poštou na požadovanou adresu.

postacards_9

Aplikace Vám též sdělí očekávaný termín doručení. Moje pohlednice by měla tedy dorazit 8. 3. 2015, podle vývojářů bude odeslána Českou poštou, tisk by měl být v rozlišení 1200 DPI na strojích od OKI a na velmi kvalitní papír 350g/m².

Do České republiky bude pohlednice doručena do tří dnů, do zahraničí zpravidla do týdne, v závislosti na místních doručovacích službách.

postacards_10

Edit: 9. 3. 2015 Dnes dorazila zakoupená pohlednice. Reálné fotografie jsem pořídil iPhone 6.

IMG_0289

IMG_0290

IMG_0291

 

app_store_ikona

Doporučené články

Back to top button