Pokémon Go – Návody, tipy, triky a novinky

Pokémon GO se doslova přes noc stala hitem, který nemá ve světě mobilních her obdob. Za pouhých pár dní od uvedení získali roztomilé nestvůrky miliony příznivců. Úspěch pokémonů tkví ve velmi promyšleném systému hraní a propojení skutečného světa s virtuální realitou. Pojem rozšířená realita se tím pádem dostává do šíršího povědomí a získává na celosvětové popularitě. Vývojáři u hry dokázali citlivě nastavit všechny atributy a skloubit své znalosti z mobilních her a využít naplno možnosti dnešních smartphonů. Abychom byli spravedliví, Pokémon Go není první hrou založenou na geolokačních principech. Mezi další známé podobného ražení patří Ingress, nicméně síla značky japonské značky Pokémon je nesrovnatelně vyšší.

Cílem hry je chytat nalezené Pokémony do virtuálních Pokéballů a dále rozvíjet jejich schopnosti. S dosažením určité úrovně se můžete rozhodnout pro jeden ze tří týmů. Poslední štací na cestě za nejlepším Pokemasterem jsou souboje v takzvaných Gym. O tom, zda váš Pokémon vyjde z bitky jako vítěz, nerozhoduje pouze rychlost prstů, ale také dosažená úroveň síly a schopností vašeho svěřence.

Abychom všem lovcům a trenérům Pokémonů usnadnili hraní, vytvořili jsme pro vás tuto stránku, kde najdete všechny publikované články, návody, tipy, triky a další obsah spojený s legendou zvanou Pokémon GO. Jakmile se objeví cokoli spojené s hraním, můžete si být jisti, že na našem webu se o tom dozvíte mezi prvními. Pokud tedy chceš být nejlepším Pokémasterem široko daleko, sleduj Český Mac.

Back to top button