AktualityNovinky

Podívejte se, jak velký bude iPad Pro ve srovnání s aktuálním modelem

Již několik měsíců se spekuluje, že Apple připravuje další tablet s názvem iPad Pro. Ten má zaujmout nezvyklou úhlopříčkou okolo dvanácti palců, což by mohlo naznačovat cílení na uživatele z řad grafiků a designérů. Tyto domněnky nově potvrzuje video, které se objevilo na populárním YouTube kanálu Unbox Therapy. Na něm je zachycen údajný kryt chystané novinky a pro ještě lepší demonstraci rozměrů je srovnáván s aktuálním modelem iPad Air 2.

Už na první pohled je zřejmé, že se nebude jednat o zařízení, které je určeno na časté přenášení. Prezentovaný obal byl vyroben na základě dosavadních úniků a je tedy otázkou, zda se nejedná pouze o zbožná přání skalního fanouška. Osobně mi takto velký tablet nedává příliš velký smysl, nicméně Apple nám v minulosti už několikrát dokázal, že vytváření nových produktových kategorií patří mezi jeho silné stránky. Svůj názor na obří iPad Pro nám můžete sdělit v komentářích pod tímto článkem.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button