AktualityiOSNovinkyWatch

Podívejte se, co všechno vydrží hodinky od Applu

Jak se stalo „dobrým” zvykem, každý nový produkt od Applu se záhy stane předmětem někdy až bizarních testů odolnosti. Jinak tomu není ani v případě Apple Watch, které si tentokrát vzali do parády v redakci serveru Cnet. Již tradičně se nejedná nic pro slabé povahy a pokud tedy patříte mezi čtenáře, kteří podobnými virály pohrdají, doporučujeme tento článek rovnou přeskočit. Celá estráda se koná v kuchyňském zázemí, odkud pochází všechny nástrahy, které si redaktorka pro Apple Watch připravila.

apple-watch-kitchen-torture-test

Po lázni ve vroucí vodě a nedobrovolném restartu zařízení následoval útok ze strany struhadla. Ačkoliv se jednalo o nejlevnější verzi Sport bez safírového sklíčka, překvapila nás odolnost vůči kontaktu s čepelí nože, která se na první pohled tvářila zcela nekompromisně. Další zkouškou se stal výluh v horčici, chilli a dalších agresivních ingrediencích.

Před závěrem netradičního testu se nezapomnělo ani na obligátní pády z úrovně pasu, nicméně hodinky všechny nastražená úskalí přežily téměř bez úhony a náznaku poruchy. Osudovým protivníkem se stala až litinová pánev, která nemilosrdně rozdrtila krycí sklíčko displeje. Ať už máte na podobné reportáže názor jakýkoliv, odolnost Apple Watch je skutečně pozoruhodná.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Back to top button