iPhoneNovinky

Čeho se opravdu dočkáme s příchodem nových iPhonů?

Čím více se blíží oficiální představení nového iPhonu 7 a iPhonu 7 Plus, tím více se na svět dostávají spekulace od různých zdrojů, které nám říkají, čeho bychom se měli u těchto iPhonů dočkat. Skutečnou pravdu se samozřejmě dozvíme až při již zmíněném oficiálním představení, nicméně dnes tu máme několik málo zpráv, které by měly pocházet přímo z vod společnosti Apple. Tyto zprávy nám dávají i bližší informace ohledně nových iPhonů.

Hned na začátku zprávy jsou zmínky o designu iPhonu 7, ty pouze opět potvrzují spekulace, a tak bychom se opravdu měli dočkat jednoduššího designu s linkami pro příjem signálu po horní a dolní straně iPhonu. Jiný design než tento snad ani nikdo u nového iPhonu nečeká. Zpráva také potvrzuje fakt, že u většího 5,5palcového iPhonu se dočkáme duálního fotoaparátu. Zde se na chvíli pozastavíme, protože okolo využití tohoto fotoaparátu se šíří opravdu mnoho spekulací.

iphone 7 prototyp

Duální fotoaparát by dle všeho měl fungovat opravdu tak, jak mnoho lidí v tuto chvíli tuší. První výhodou tohoto fotoaparátu by měla být kvalita pořízené fotografie za zhoršených podmínek. Druhou výhodou by pak měl být lepší výsledek kvality a ostrosti na fotografii, kterou pořídíme za pomoci přiblížení. Zdroj pak potvrzuje, že tohoto fotoaparátu se opravdu dočká pouze větší model iPhonu.

iphone-7-plus-dual-camera-1

Další novinkou, které se dle všeho letos dočkáme, má být Home Button s tzv. technologií Force Touch, tj. tlačítko citlivé na sílu dotyku. Toto tlačítko by také mělo také obsahovat haptickou odezvu. A konečně nejméně překvapivé, zpráva také potvrzuje absenci 3,5mm jacku pro sluchátka, ve prospěch lightning konektoru, bluetooth sluchátek a zhotovení druhého reproduktoru na místě, kde se dosavadní výstup pro sluchátka nacházel.

iPhone-7-No-Headphone-UK-Price-Headphone-Jack-3-5mm-Port-Apple-iPhone-7-EarPod-Price-Redesign-Apple-iPhone-7-UK-Release-Date-Hea-663419

Zdroj

Katka Válková

Milovnice přírody, umění a moderní technologie. Studuje gymnázium a zajímá se o společnost Apple.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button