Novinky

Nové generace AirPods Pro bychom se mohli dočkat už na podzim. Co od nich můžeme očekávat?

AirPods jsou celkově nejprodávanější sluchátka všech dob a díky jednoduchosti a univerzálnosti je může používat téměř každý uživatel Apple produktů. Jejich levnější varianta byla nedávno aktualizována, avšak model s označením “Pro” se nedočkal svého nástupce již od roku 2019. Dle Marka Gurmana bychom se ale AirPods Pro 2. generace mohli dočkat už tento rok a to konkrétně na podzim. Nástupce těchto sluchátek by měl přijít s inovovaným designem, novým nabíjecím pouzdrem a s podporou kodeku pro bezztrátový přenos zvuku. Právě přidání bezztrátové kvality by dávalo velký smysl, jelikož minulý rok v létě byly uživatelům Apple Music zpřístupněny nahrávky ve formátech Lossless a Lossless Hi-Res, které umožňují kvalitnější a čistší poslech. Stále aktuální model AirPods Pro však neumí této kvality naplno využít a Apple by tak mohl tento nedostatek napravit právě u nové generace těchto sluchátek. 

Foto: Unsplash (autor: Miguel Angel Avila)

Nové AirPods Pro však nebyly jediným produktem, který Mark Gurman zmiňuje. Jeho další predikce se totiž týká nových barevných variant AirPods Max. Bohužel ale neuvádí, jakých barev bychom se měli konkrétně dočkat a jelikož je momentální nabídka dosti pestrá, tak mě osobně už napadají pouze dvě varianty, které by mohly být potencionálně přidány, a to zlatá a Product Red. Narozdíl od AirPods Pro však nebyl u tohoto produktu stanoven žádný časový rámec a k představení může tedy dojít klidně až příští rok.

Tomáš Kočí

Student elektrotechnické školy, který doslova propadl technologiím všeho druhu. Jeho největší vášní jsou počítače, mobilní telefony a audio technika, a samozřejmě také vše, co souvisí se společností Apple. Volný čas tráví hraním na trubku a na bicí.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button