Novinky

Na Godeal24 si nyní můžete pořídit doživotní licenci Microsoft Office pro Mac s 62% slevou

Ať už jste spisovatel, obchodník, bloger či zkrátka někdo, kdo často pracuje s dokumenty nejrůznějšího charakteru, jen velmi těžko se dokážete obejít bez kancelářského balíku Microsoft Office. Pokud navíc patříte mezi uživatele Macu, nyní si můžete pořídit Microsoft Office Home & Business 2021 pro Mac s doživotní licencí za tu nejlepší cenu na internetu. V rámci halloweenského výprodeje na Godeal24 si totiž můžete tento nejoblíbenější kancelářský balík pořídit za pouhých 37 Eur. Důležité je také dodat, že jde o jednorázovou platbu, takže vás nemusí trápit žádné měsíční či roční poplatky jako v případě Office 365. 

Součástí balíku Microsoft Office 2021 jsou všechny nejoblíbenější nástroje, jako je Word, Excel, PowerPoint, Outlook a další. Na Godeal24 si samozřejmě připravili stejnou akci také pro uživatele PC, kde Microsoft Office 2021 for Windows vychází na ještě lákavějších 26 Eur za doživotní licenci.

Nabídka licencí Microsoft Office (slevový kód: GG62)

Windows 11 přinesly do PC světa svěží vzhled, ale zároveň si zachovaly stejné principy ovládání jako starší verze. To znamená, že byste neměli mít problém s používáním nového rozhraní, přestože zde narazíte na řadu nových funkcí a dalších vylepšení, jako jsou přepracované ikony či doprostřed směrovaný panel úloh. Jednou z výhod Windows 11 Pro je vylepšený výkon a především vyšší míra zabezpečení. Díky optimalizaci lépe pracuje se systémovými prostředky, což ocení zejména majitelé slabších strojů. 

Slevy na licence OS Windows (slevový kód: GG50)

Výhodné balíky Windows a MS Office (slevový kód: GG62)

Slevy až 50 % na další Microsoft software (slevový kód: GG50)

Další nástroje za zvýhodněnou cenu

Na Godeal24 můžete ušetřit spousty času a peněz při slevových akcích na produkty z dílny Microsoftu a další oblíbený software. Pravidelně si můžete pořídit licence operačních systému Windows a Microsoft Office za extrémně výhodných podmínek. Mezi hlavní přednosti Godeal24 patří krom nízkých cen také bezstarostný nákup a skvělé hodnocení zákazníků. Ostatně na platformě TrustPilot má internetový obchod GoDeal24 hodnocení 98 %. Opomenout nelze ani technickou podporou dostupnout 24/7 prostřednictvím e-mailu. Všichni zákazníci dostávají od Godeal24 doživotní servis a záruku, že veškerý zakoupený software bude vždy 100% fungovat.

PR článek

Tento článek má povahu reklamního sdělení. Jeho zadavatelem je subjekt třetí strany. V případě zájmu o spolupráci či publikaci sponzorovaného obsahu nás můžete kontaktovat na e-mailu: richard.streit@ceskymac.cz

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button