Novinky

Máme nový hosting: Jsme mnohem rychlejší!

Díky přechodu na nový webhosting ke společnosti WEDOS máme mnohem rychlejší připojení a pokud jste dřív zaznamenali nějaké to zaškobrtnutí, tak to je nyní minulostí. Pokud máte i vy nějaký svůj web nebo o nějakém uvažujete, tak přikládám pár odkazů na společnost WEDOS, kde Vám zajistí ty aktuálně nejlepší služby v České Republice a dokonce i na nejlepším hardware! A co víc? Mají i velmi příznivé ceny. Pokud přejdete ke společnosti Wedos od konkurence dokonce vám nabídnou až dva roky zdarma. Přikládám i odkazy na ostatní služby provozované partnery společnosti WEDOS. Doufám, že to někomu přijde vhod. :-)

Odkazy, které by mohly přijít vhod:

Potřebujete-li hostingprávníkapojištění nebo stavíte dům. Tyto všechny služby zajišťuje společnost WEDOS a její partneři. A i když toho dělají tolik, tak patří k absolutní špičce, což považuji za neobvyklé.

FiL

Dlouholetý uživatel produktů Apple všeho druhu a věčný experimentátor. Dne 1.1.2012 po několikaletém rozmýšlení založil tento blog pro začínající i zkušené uživatele a pokud může vždy se snaží pomoct. Držitel Apple Certified Associate - Mac Integration 10.7, Apple Certified Associate - Mac Integration 10.8. Apple Certified Support Professional 10.7 a Apple Certified Technical Coordinator 10.7

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button