Novinky

Podívejte se, jak by mohl nový Macbook Pro vypadat, pokud se Apple rozhodne pro tenčí konstrukci

Již několik měsíců se objevují spekulace, které po malých krůčkách odhalují informace o nové generaci Macbooků. Velká očekávání jsou vkládána do řady Macbook Pro, jenž by měla dorazit v novém kabátku. Pokud jsou zákulisní zdroje pravdivé, můžeme se těšit na přepracovaný design, který se již čtyři roky nezměnil.

main

Přestože konceptům příliš prostoru nevěnujeme, tentokrát uděláme výjimku. Designér Martin Hajek na svých stránkách zveřejnil vlastní vizi Macbooku Pro, která vychází z 12” Macbooku. Koncept Macbooku Pro počítá s pasivním chlazením, ovšem s přihlédnutím k plánovanému osazení procesory Intel Core z rodiny Skylake jde pouze o zbožné přání.

Snímek obrazovky 2016-03-30 v 21.15.54

Reálněji se už jeví nová barevná varianta Rose Gold. Vzhledem k oblibě této barvy je velice pravděpodobné, že Apple představí nové Macbooky ve více barvách a to včetně růžovo zlaté.

Snímek obrazovky 2016-03-30 v 21.16.07

Přehlédnout nelze ani ”očesanou” konektorovou výbavu na pravém boku, která postrádá HDMI port a klasické USB. Macbook Pro byl vždy považován za nástroj pro profesionální práci. Dovolíme si tvrdit, že většina fanoušků je nesmírně zvědavá, jak se kalifornský výrobce k této věci postaví. Jestliže by podlehl tlaku na stále tenčí konstrukci a vypustil by standardizované USB v plné velikosti, reakce uživatelské základny by jistě nebyla pozitivního charakteru.

Snímek obrazovky 2016-03-30 v 21.16.24

Líbí se vám představa Macbooku Pro v růžové variantě a tenčím tělem? Vadila by vám absence některých konektorů na úkor tenčí konstrukce? O svůj názor se můžete s ostatními čtenáři podělit formou komentáře pod tímto článkem.

Ondřej Hájek

Milovník tvrdé hudby a Sci-Fi žánru ve všech jeho podobách. Volný čas věnuje florbalu, geocachingu a rodině. Jako každý správný fanoušek Applu vlastní početnou rodinu jablíček, kterou neustále rozšiřuje o nové kousky.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button