Novinky

Licence Windows 10 za 5,57 Eur, Office s 62% slevou a další software na super ceny na Godeal24

S koupí nového počítače se často pojí instalace operačního systému, kterým může být například ten od společnosti Microsoft. V případě Windows a dalších produktů, jako například Office, nejde o zrovna malý výdaj. Naštěstí však existují e-shopy jako Godeal24, kde můžete získat originální licence za velmi lákavé ceny a tím značně ušetřit. 

Proč si koupit licenci zrovna od Godeal24?

  • Hlavním lákadlem je rozhodně cena, jelikož na GoDeal24 si můžete pořídit OEM verzi Windows, Office a dalších produktů z dílny Microsoft podstatně levněji. Nabízený software obsahuje všechny nejnovější funkce včetně podpory budoucích aktualizací.
  • Většina uživatelů nakupující licence Windows a Office od jiných dodavatelů se často bojí toho, že koupí nelegální software. OEM licence od Godeal24 jsou zcela legální. Součástí každé objednávky je navíc záruka, díky které máte jistotu, že takzvaně nekupujete zajíce v pytli.
  • Při zakoupení jakéhokoli produktu na Godeal24 získá každý zákazník nárok na zákaznickou podporu pro případ, že by něco nefungovalo, nebo si nevěděl rady s instalací. Příjemným bonusem navíc je doživotní poprodejní servis.
  • V případě dotazů jakéhokoli charakteru souvisejícího s OEM licencemi se můžete obrátit na zákaznickou podporu formou e-mailu na adrese service(zavináč)godeal24.com .

Aktuálně probíhající akce na Godeal24 zahrnuje licenci Windows 10 za pouhých 5,57 Eur pro jedno zařízení. Lákavě zní také nabídka na kancelářský balík Office 2021 Professional, který můžete mít za 29,99 Eur, což představuje 62% úsporu v porovnání s nabídkou na oficiálním webu Microsoft.

Časově omezená nabídka

Nový Office 2021 pro Mac, 62 sleva s kódem: “MAC62”

Až 62 % sleva na Windows a Office se slevovým kódem “GG62”

Až 50 % sleva na Windows se slevovým kódem “GG50”

Další skvělý software pro práci a studium za super ceny se slevovým kódem “GG62”

Ostatní užitečné nástroje a programy pro váš počítač

Další nástroje pro macOS >>>

Godeal24 dosáhl úspěchu u široké veřejnosti díky svému profesionálnímu přístupu, rychlé odezvě a garanci vrácení peněz. Nakupující mají navíc k dispozici početný tým technické podpory, který nejen vyřeší případné problémy, ale také doporučí, jaký typ softwaru je pro vás a vaše zařízení nejlepší. Vysoce kvalitní služby dokazuje hodnocení 4,9 na TrustPilot (nezávislá platforma pro hodnocení kvality služeb a produktů) s 98% spokojeností uživatelů. 

PR článek

Tento článek má povahu reklamního sdělení. Jeho zadavatelem je subjekt třetí strany. V případě zájmu o spolupráci či publikaci sponzorovaného obsahu nás můžete kontaktovat na e-mailu: richard.streit@ceskymac.cz

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button