Ke staženíNovinky

Jarní Mac SuperBundle – 10 aplikací skoro zadarmo

Společnost Nova Development po úspěšném zimním balíčku aplikací přišla s balíčkem jarním. Stejně jako v zimním balíčku tak i v tomto naleznete spoustu zajímavých aplikací za velmi výhodnou cenu. Cena všech aplikací zakoupených samostatně je $453. Vy tento balíček můžete zakoupit za cenu $49. Akce trvá pouhých 14 a tak neváhejte. Všechny aplikace jsou kompatibilní s Mac OS X Lion.

Jarní balíček aplikací za zvýhodněnou cenu zakoupíte zde.

Pojďme se podívat na ty nejdůležitějčí co na nás v tomto jarním balíčku čekají.

Roxio Toast 11 Titanium

Kompletně od základů předělaný, nejprodávanější produkt od Roxio má zcela nové uživatelské rozhraní, které je aktuální, inovativní a intuitivní. S nově přidanými sledy událostí a videotutoriály je Toast 11 Titanium tím pravým nástrojem jak pro začátečníky tak i pro zkušené uživatele. Od digitalizace audia a videa, přes kopírování, sdílení a vypalování, Roxio Toast 11 dostane média, která máte rádi… tam kam chcete. A co víc?

Pokud vám vadí angličtina, kterou tento program používá, z našich stránek můžete stáhnout a nainstalovat češtinu.

RapidWeaver 5

RapidWeaver 5 vám přináší nejsnadnější, ale nejsilnější dostupné nástroje pro tvoření úžasných webových stránek na vašem Macu. S jedenácti vestavěnými typy stránek, 45 flexibilními tématy, včetně 6 témat od světoznámých návrhářů a vestavěnou podporou pro FTP a SFTP, budete vytvářet a publikovat webové stránky v neuvěřitelně krátké době. Bez ohledu na to, co na své stránky potřebujete, ať jsou to firemní stránky nebo osobní blog. RapidWeaver dostojí svému jménu – rychle, zábavně.

I pro tento program je na našich stránkách dostupná čeština.

 

 

Panorama Maker 5 Pro

Panorama Maker dokáže velice jednoduše přeměnit vaše fotografie nebo videa do úžasných panoramatických mistrovských děl. S úplnou sadou nástrojů pro automatické spojování, pěti různými režimy, správcem souborů, úpravou fotografií a vestavěnými online službami pro tisk, Panorama Maker 5 umožňuje i amatérům vytvářet profesionálně vypadající panoramatické fotografie.

Disk Drill PRO

Navržený uživateli Maců pro uživatele Maců, Disk Drill PRO je způsob jak obnovit důležitá ztracená data v téměř každé situaci. S patentovanou technologií, která hloubkově prohledá pevný disk počítače, zjistíte, že i data o kterých jste si mysleli, že jsou nenávratně pryč mohou být obnovena. Disk Drill PRO je ochrana dat a aplikace pro obnovu, kterou potřebujete, abyste ochránili vaši hudbu, fotografie, důležité dokumenty, prezentace a další. Nabízející rychlé skenování a obnovu z HFS/HFS +, FAT a NTFS a hloubkové skenování a obnovu pro všechny typy systémových svazků, Disk Drill je dokonalá investice do ochrany vašich dat a zabezpečení budoucnosti.

 

Musicbox

Je jednoduché stahovat vaše oblíbené skladby z webových stránek s Musicboxem. Stačí pouze přetáhnout URL adresu na okno Musicboxu a ten se již postará jak o stažení tak i o konverzi do mp3 formátu, který může být importován do knihovny iTunes. S Musicboxem můžete poslouchat vaši oblíbenou hudbu v iPodu, Macu nebo iPhonu – kdykoliv a kdekoliv.

 

Mezi další aplikace, které můžete získat v tomto balíčku patří Houdah Tempo – účinný nástroj pro vyhledávání, Hallmark Card Studio – nástroj pro tvorbu blahopřání, Font Explosion – 500 profesionálně navržených písem pro každou příležitost a jako bonusová aplikace je Compartmens – efektvní nástroj pro domáci inventuru.
 

Jarní balíček aplikací za zvýhodněnou cenu zakoupíte zde.

FiL

Dlouholetý uživatel produktů Apple všeho druhu a věčný experimentátor. Dne 1.1.2012 po několikaletém rozmýšlení založil tento blog pro začínající i zkušené uživatele a pokud může vždy se snaží pomoct. Držitel Apple Certified Associate - Mac Integration 10.7, Apple Certified Associate - Mac Integration 10.8. Apple Certified Support Professional 10.7 a Apple Certified Technical Coordinator 10.7

Doporučené články

2 Komentáře

  1. Tak mám staženo. Je to opravdu veliký balík a spoustu užitečných apps! Jdu testovat, věřím, že budou super. Kdo se chystá instalovat, tak se nelekejte. Musíte každou zvlášť a zadat unikátní serial number (příjdou mailem). Ale je to práce na půl hodinky. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button