Novinky

Snímek balení iPhonu SE potvrdil kapacitu interního úložiště a jeho obsah

Poslední dny se internetem čím dál častěji hemží úniky odkrývající informace o chystaném iPhonu SE. Tím nejčerstvějším se stala fotografie, která pochází z Číny. Ta zachycuje údajnou část obchodního balení. Kromě potvrzení komerčního označení z ní lze vyčíst údaj o kapacitě interní paměti – základ nabídky bude opět tvořit 16GB model.

iPhone-SE-packaging-photo

Ostře sledovaný iPhone SE nebude ochuzen o 3,5mm audio konektor, kterého se Apple plánuje zbavit. Tento odvážný krok se bude zřejmě týkat až vlajkového iPhonu 7, jehož debut je očekáván v září letošního roku. Čtyřpalcový iPhone SE bude jakýmsi křížencem modelu 5s, od něhož přebere kompaktní proporce a iPhonu 6/s, s nímž má sdílet většinu hardwarových parametrů a část designového jazyka.

iphonese6-800x410

Pokud se podíváme na diskuzní fóra, poměrně velká část fanoušků považuje představení iPhonu SE za vstřícný krok ze strany Applu. Ačkoliv současné trendy hrají do karet obřím úhlopříčkám, stále existují jedinci, kteří je odmítají. Na druhou stranu je vhodné poukázat na dřívější filosofii, která stavěla na maximálně přehledném portfoliu. Po smrti Steva Jobse je ovšem znát, že vrcholný management má odlišené představy. Tato skutečnost zřejmě pramení z tržního vývoje a potřeb plnit jakostní cíle.

Zdroj

Ondřej Hájek

Milovník tvrdé hudby a Sci-Fi žánru ve všech jeho podobách. Volný čas věnuje florbalu, geocachingu a rodině. Jako každý správný fanoušek Applu vlastní početnou rodinu jablíček, kterou neustále rozšiřuje o nové kousky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button