iOSiPad

iPad Smart Case – minirecenze

V sortimentu společnosti Apple nalezneme také příslušenství pro její hlavní produktové řady. Dnes se podíváme blíže na příslušenství určené pro iPad druhé či třetí generace – iPad Smart Case.

Balení iPad Smart Case je, jak jsme ostatně u Apple produktů zvyklí, minimalistické a velmi kvalitně zpracované. Pod průhlednou vrchní částí se nachází samotný iPad Smart Case (dále jen Case) vyztužen papírovým kartonem. Námi testovaný Case je vyveden v šedé barvě, v nabídce jsou dále následující barevná provedení: růžový, tmavě šedý, zelený, modrý a červený. Case je vyroben z polyuretanu s hladkou povrchovou úpravou, která se velmi snadno čistí například vlhčenými ubrousku. Case se od svého kolegy iPad Smart Cover liší tím, že ukrývá celý iPad a nikoli pouze jeho přední část. Zařízení je tak plně chráněno před poškozením a znečištěním. Vnitřní prostor pouzdra je potažen jemným “sametovým” povrchem a tak se iPad uvnitř cítí jako v bavlnce, přičemž je pevně usazen na svém místě.

Jistě vás napadne, že pouzdro musí výrazně zvětšit rozměry iPadu. Není tomu tak, Case zachovává lehkou a tenkou konstrukci zařízení. Přeložením přední části z něj obdobně jako u iPad Smart Cover vytvoříte stojánek pro nejrůznější činnosti, například psaní, čtení či sledování videa. Case stejně jako Cover při otevření či zavření automaticky iPad probouzí a uspává. Na zadní části nalezneme otvory pro čočku fotoaparátu, konektor sluchátek, postranní posuvný ovladač, Dock konektor a reproduktor. Tlačítka pro ovládání hlasitosti a vypnutí/zapnutí jsou překryta polštářky.

Pouzdro máme v užívání více jak dva měsíce a po tuto dobu iPad vždy spolehlivě ochránilo. Jeho povrch se při běžném používání nijak nepoškodil a při sestavení stojánku je pouzdro stabilní (pokud jej máte na stabilním povrchu – deska stolu a pod.).

iPad Smart Case zakoupíte například u našeho partnerského eshopu LIVEMEC.CZ za cenu 1190,- Kč.

Marian Kadlec

grafik na volné noze, web designer - mariankadlec.cz, manžel, Martínkův tatínek, pošetilec posedlý minimalismem, pojitel bodů, skorobloger - blog.mariankadlec.cz, gastrosexuál, skorofrutarián, Apple user, think different

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button