AktualityiOSNovinkyWatch

Hodinky Apple Watch půjde brzy zakoupit přímo na prodejnách

Apple Watch se staly krajně nedostatkovým zbožím, což ještě více umocnil prodejní model, který neumožňuje přímý nákup v prodejnách Apple Store. Těžko soudit, proč se výrobce rozhodl pro online předobjednávky, nicméně za touto skutečností zřejmě stály výrobní problémy s Taptic Engine, o čemž jsme vás informovali před několika dny. Tato situace se však brzy změní, jelikož na stránkách Apple.com se nově objevila možnost osobního vyzvednutí.

Pick-up-in-store-Apple-Watch-800x497

Ta je zatím neaktivní, ovšem nejbližší dnech má dojít k jejímu zpřístupnění. Jako první se pochopitelně dočkají zájemci na americkém trhu a je velice pravděpodobné, že rozšíření do dalších zemí na sebe nenechá příliš dlouho čekat. Co se týče naší kotlitny, tak podle aktuálních informací se počítá s dostupností v průběhu června. Pokud patříte mezi nedočkavce, budete muset nejspíš vyrazit k našim západním sousedům do nejbližšího obchodu Apple.

Zdroj

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button