Novinky

Hledáte parťáka do městské džungle? Pořiďte si elektrickou koloběžku

Člověk je od přírody tvor neskonale líný, což ho neustále vede za tím, jak by si co nejvíce věcí ulehčil. Tento fakt je zřetelný u dopravy, která se neustále vyvíjí a přináší nové způsoby, jak se dostat z bodu A do bodu B. Velký boom v posledních letech zažívají osobní vozítka, která se uchytila převážně ve velkých městech, kde nabízí velmi zajímavou alternativu k hromadné dopravě. Je tedy velmi pravděpodobné, že jste už na ulici potkali někoho, kdo se kolem vás prohnal na elektrické koloběžce.

Etalonem této třídy je bezesporu elektrická koloběžka Xiaomi M365. Ta na jedno nabití ujede až 30 kilometrů, což plně dostačuje pro celodenní popojíždění mezi jednáními či návštěvou kamarádů. Nemusíte se přitom ani bát, že budete za loudu, maximální rychlost totiž činí 25 km/h. Další výbava zahrnuje E-ABS na předním kolem, integrované osvětlení usnadňující jízdu za horších světelných podmínek a zvýšenou odolnost vůči vodě a prachu (IP54). Skládací elektrickou koloběžku Xiaomi M365 si můžete nyní pořídit v internetovém obchodě TomTop za akční cenu 10 000 tisíc korun. Odeslání probíhá z německého skladu a doma ji můžete mít již třetí den od objednání.

Pokud vám Xiaomi M365 přijde příliš drahá, v nabídce internetového obchodu TomTop naleznete levnější alternativu elektrického odrážedla. Tato koloběžka nabídne stejnou maximální rychlost, ovšem zde je třeba brát v potaz dojezd, který činí 12-25 kilometrů na jedno nabití. O něco horší parametry však vyvažuje pořizovací cena. Tato elektrická koloběžka může být vaše za 6 800 korun včetně bezplatného doručení.

PR článek

Tento text obsahuje prvky reklamního sdělení - PR článek. V případě zájmu o spolupráci či publikaci PR obsahu nás můžete kontaktovat na e-mailu: admin@ceskymac.cz

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close