Novinky

Elektrokoloběžku Xiaomi Mi Electric Scooter Pro můžete dočasně pořídit s výraznou slevou

Člověk je od přírody tvor neskonale líný, což ho neustále vede za tím, jak by si co nejvíce věcí ulehčil. Tento fakt je zřetelný u dopravy, která se neustále vyvíjí a přináší nové způsoby, jak se dostat z bodu A do bodu B. Velký boom v posledních letech zažívají osobní vozítka, která se uchytila převážně ve velkých městech, kde nabízí velmi zajímavou alternativu k hromadné dopravě. Je tedy velmi pravděpodobné, že jste už na ulici potkali někoho, kdo se kolem vás prohnal na elektrické koloběžce.

Etalonem této třídy je bezesporu elektrická koloběžka Xiaomi Mi Electric Scooter Pro. Ta na jedno nabití ujede až 45 kilometrů, což plně dostačuje pro celodenní popojíždění mezi jednáními či návštěvou kamarádů. Nemusíte se přitom ani bát, že budete za loudu, maximální rychlost totiž činí 25 km/h.

Další výbava zahrnuje E-ABS na předním kolem, integrované osvětlení usnadňující jízdu za horších světelných podmínek a zvýšenou odolnost vůči vodě a prachu (IP54). Skládací elektrickou koloběžku Xiaomi Mi Electric Scooter Pro si můžete nyní pořídit v internetovém obchodě TomTop za akční cenu 13 670 korun. Odeslání probíhá z německého skladu a doma ji můžete mít již třetí den od objednání. Jelikož se jedná o limitovanou nabídku, s nákupem nedoporučujeme příliš otálet.

PR článek

Tento text obsahuje prvky reklamního sdělení - PR článek. V případě zájmu o spolupráci či publikaci PR obsahu nás můžete kontaktovat na e-mailu: admin@ceskymac.cz
Close
Close