Novinky

Co je nového u AirPods? Jeden model se ukáže možná ještě letos. AirPods Max nástupce zatím nedostane

Sluchátka AirPods si v nabídce Applu našla své nezastupitelné místo. Za pět let v prodeji se staly naprosto běžným doplňkem nejen ke smartphonu. Modelová řada bezdrátových sluchátek se navíc v posledních letech dále rozrůstala. Náročnější zákazník může sáhnout pod AirPods Pro. A pro ty, komu ani lepší miniaturní sluchátka nestačí, uvedl Apple poměrně nedávno na trh také klasická sluchátka přes hlavu AirPods Max. Už jen po přečtení téhle velmi stručné historie AirPods je zřejmé, že v Applu o produktovou řadu stylových sluchátek hodlají pečovat dál. A některé novinky jsou možná velmi brzo.

Zdroj: macrumors.com

Už řadu měsíců se spekuluje o tom, že Apple připravuje nástupce sluchátek AirPods Pro. Jejich druhá generace měla podle některých zvěstí obsahovat dokonce zdravotní senzory, čímž by se sluchátka mohla stát prodlouženou rukou pro Apple Watch. Blízká realita ale bude nejspíše o něco nudnější. Minimálně nejbližší premiéra ještě nic takového nepřinese. Žádné zvláštní posuny se neodehrají ani po stránce designu. Ten by totiž měl být velmi podobný jako u stávající generace. Objeví se však možná o něco menší nabíjecí pouzdro. Logicky můžeme očekávat také vylepšení po zvukové stránce. Mluví se například o novém čipu H1. AirPods Pro 2 by se mohly ukázat ještě tento rok. Možná už v září společně s novým iPhonem.

Zdroj: CeskyMac.cz (autor: Dominik Ulč)

AirPods Max jsou nejmladším přírůstkem do sluchátkové rodiny. Jejich premiéra totiž proběhla až koncem roku 2020. Slov o druhé generaci tohoto produktu je tak zatím jen málo. Vypadá to, že nástupce se zatím nechystá, nebo je jeho vývoj jen ve velmi počáteční fázi. Docela nejasná situace panuje také kolem klasických AirPods. Zástupce produktové řady určený pro masy je aktuálně v prodeji ve třetí generaci, kde do velké míry zdědil rysy z AirPods Pro. Poslední premiéra proběhla loňský říjen. Není tak vůbec jasné, zda Apple chystá nástupce čtvrté generace už na tento rok. Oblíbené produkty totiž Apple alespoň nějakým způsobem omlazuje každý rok. Zpráv o hypotetických AirPods 4 je ale zatím málo.

Zdroj
9to5mac

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button