Novinky

Chytrý a elegantní fitness náramek od LG

Na českém trhu se již brzy objeví další chytrý fitness náramek od společnosti LG pod označením FB84, který vám umožní pohledem na zápěstí zkontrolovat vaši denní aktivitu, spálené kalorie či ušlé kroky. Po spárování s chytrým telefonem vás navíc bude informovat o příchozích hovorech či SMS zprávách. Vzhledem k elegantnímu a zajímavému designu přitom neudělá ostudu ani jako sportovní módní doplněk.
lg_1

LG FB84 umí měřit ušlé či uběhnuté kroky a celkovou vzdálenost prostřednictvím akcelerometru, který zaznamenává pohyb hned ve třech osách. Zabudovaný výškoměr zase podává informace o převýšení. K náramku je také možné připojit měřič tepové frekvence. Z těchto všech údajů náramek vypočítává množství spálených kalorií. V průběhu dne tak můžete sledovat, jak se vám daří plnit stanovené limity.

Funkce náramku LG se dále rozšíří po spárování se smartphonem přes Bluetooth 4.0 a nainstalování aplikace LG Fitness, která je kompatibilní se systémy iOS 6.0/Android 4.3 a jejich vyššími verzemi. Náramek poté upozorňuje uživatele na příchozí hovory i SMS zprávy. Náramek také umožnuje ovládat právě přehrávanou hudbu. Samozřejmostí je funkce hodin a budíku. Využít můžete také další aplikace třetích stran.

Informace jsou uživateli podávány přes jednobarevný dotykový OLED displej s rozlišením 128 x 32 bodů a úhlopříčkou 2,3 cm. Pro jeho probuzení stačí natočit zápěstí. Náramek lze ovládat také pomocí velkého podsvíceného tlačítka vedle displeje. Jeho pohodlné nošení po celý den zajišťuje použitý odolný polyuretanový materiál. Plně nabitá baterie dokáže zásobit náramek energií až na 5 dní v případě vypnutého Bluetooth a na 2 – 3 dny se zapnutým Bluetooth. Celková váha činí přibližně 50 g. Náramku navíc díky jeho konstrukci nevadí ani stříkající voda. K dispozici jsou tři velikosti – nejmenší velikost S, střední M a největší L.

lg_0

Doporučené články

Back to top button