Novinky

Chytré stropní svítidlo Xiaomi Yeelight lze nyní pořídit za akční cenu

Pokud se začínáte zajímat o chytrou domácnost, nejjednodušší cestou jak začít, je pořízení chytrého osvětlení. V tomto segmentu lze narazit na celou řadu nejrůznějších produktů od žárovek přes různé lampičky až po kompletní svítidla. Do poslední jmenované kategorie patří i stropní svítidlo Xiaomi Yeelight.

To, co dělá ze stropního svítidla Xiaomi Yeelight inteligentní příslušenství, je možnost dálkového ovládání a podpora Google Assistant či Amazon Alexa. Xiaomi Yeelight zaujme jednoduchým a elegantním designem, díky němuž skvěle zapadne do každého interiéru.

Xiaomi Yeelight: funkcemi napěchovaný lustr

Uvnitř hliníkové konstrukce se nachází 240 výkonných LEDek (svítivost 1800 lm), jejichž vyzařování lze plynule měnit prostřednictvím mobilní aplikace či dálkového ovladače, který je součástí balení. Chcete například odpočívat, relaxovat, nebo naopak povzbudit k práci? Stačí vzít do ruky chytrý telefon a nastavit si intenzitu a teplotu světla přesně podle vašich představ.

Světlo samozřejmě můžete ovládat pěkně postaru klasickým vypínačem, ovšem kdo by to dělal, když můžete využít mnohem sofistikovanější metody. Pro změnu intenzity, vypnutí svítidla či aktivaci některého z přednastavených režimů, se skvěle hodí dálkové ovládání, které funguje do vzdálenosti až 30 metrů.

Xiaomi Yeelight disponuje také WiFi, s níž se dokáže připojit na vaší domácí síť. Díky tomu dostanete úplnou kontrolu nad osvětlení v podstatě odkudkoli na světě, stačí mít pouze přístup k internetu.

Další vychytávku ocení především majitelé chytrého náramku Mi Band, s nímž lze Xiaomi Yeelight propojit. Pokud ulehnete do postele a začnete usínat, světlo se automaticky vypne.

Funkcemi nabušené Xiaomi Yeelight naleznete v nabídce internetového obchodu TomTop za akčních 1 499 korun. S nákupem však nedoporučujeme příliš otálet, jelikož jde o časově omezenou nabídku. Speciální cena se vztahuje na expedice z německého skladu. Termín doručení do České republiky se pohybuje od čtyř do šesti dnů od vytvoření objednávky.

Štítky

PR článek

Tento text obsahuje prvky reklamního sdělení - PR článek. V případě zájmu o spolupráci či publikaci PR obsahu nás můžete kontaktovat na e-mailu: admin@ceskymac.cz

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close