Novinky

Chybí vám na iPhonu 7 3,5mm jack? Tento obal to vyřeší

Již delší dobu jsme vás informovali o faktu, že Apple odstraní na svých nejnovějších kouscích, a to iPhonu 7 a 7 Plus 3,5mm výstup pro sluchátka. S odstartováním prodeje se vše potvrdilo a opravdu k odebrání došlo. Patříte mezi majitele drahých sluchátek, které proto nyní nemůžete nadále používat? Kromě redukce z Lightning konektoru na 3,5mm jack, kterou Apple přidává k novým iPhonům, nyní přichází další řešení.

daptr_iphone_7_case_with_dual_lightning_ports_and_audio_port_2

Společnost Daptr přišla s návrhem jakéhosi chytrého obalu, který má nahradit již zmiňovaný 3,5mm jack. Tento obal kromě toho, že nahrazuje audio konektor, ještě navíc přidá jeden Lightning, což může mnohé potěšit. Pokud se budeme bavit o velikosti, tvůrci tvrdí, že obal přidá iPhonu pouze 3 mm tloušťky a délka vašeho iPhonu nabude o téměř 20 mm. Kryt by měl mít plastová záda s kovovými rámečky.

daptr_iphone_7_case_with_dual_lightning_ports_and_audio_port_1

Jedná se pouze o prototyp a společnost zatím nezačala s výrobou těchto krytů. Pokud ovšem bude o tyto obaly zájem, do prodeje by se měly dostat v prosinci tohoto roku za 49 dolarů, což je zhruba 1 190 Kč. Pokud chcete svůj iPhone 7 nabíjet a zároveň poslouchat hudbu, anebo třeba jen nevyhazovat svá stará sluchátka, mohlo by se tedy jednat o zajímavé řešení. Estetickou stránku již necháme na každého uvážení.

Zdroj

Katka Válková

Milovnice přírody, umění a moderní technologie. Studuje gymnázium a zajímá se o společnost Apple.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button