Novinky

Chceš podpořit Český Mac? Kup si náš zbrusu nový merch, co z tebe udělá šviháka

Na konci dubna to byly přesně 4 roky, kdy Český Mac povstal z popela a opět začal fungovat na plné obrátky. Čtyři roky jsou už poměrně dlouhá doba a rozhodně si to zasluhuje něco speciálního. Dlouho jsem přemýšlel, co by to mělo být a nakonec mi blesklo hlavou, že Český Mac ještě nemá žádný merch, který by mohl nabídnout svým věrným fanouškům. Takže vážení – tady ho máte!

První merch webu Český Mac nese podobu triček ve třech různých designech a dvou barvách. Je také vhodné dodat, že na podobě triček máte zásluhu také vy. Před nějakou dobou proběhlo na našem Instagramu a Facebooku několik anket, v nichž jste mohli hlasovat o tom, jak budou trička vypadat. Nakonec jste vybrali právě tyto 3 designy, které získaly nejvíc hlasů. Trička jsou dostupná ve dvou barvách (černá, bílá) a v obou případech jde o 100% bavlnu. Všechny trika mají moderní přiléhavý střih (slimfit), jsou unisex (slušet bude holkám i klukům) a skvěle sednou na každý typ postavy.

Jak se k triku dostat?

V dohledné době se můžete těšit na samostatný e-shop, kde najdete kromě triček i další merch s logem Český Mac. Pokud však chcete mít tričko dřív a navíc za speciální cenu, stačí nám poslat e-mail na admin(zavináč)ceskymac.cz a uvést, jakou chcete barvu, design a velikost.

Má to logo nějaký význam, když už ho mám nosit na triku?

Rozhodně! Logo Českého Macu vymyslel grafik a web designér v jedné osobě, Marian Kadlec. Pokud se tě tedy někdo zeptá, co to máš na tričku, můžeš mu to snadno vysvětlit a použít některý z bodů naší filosofie:

  • jednoznačně se točíme kolem ovoce, ale nebuďme však tak přímočaří a hledejme i jiné plody
  • kompaktnost loga naráží na jednotné spojení ekosystému, operačních systémů a jablečného hardwaru, proto ležatá osmička a stejně tak nekonečno…nekonečno ve vývoji
  • tak trochu brýle, dalekohled, pohled, recenze, je na nás jaké brýle nosíme
  • lístečky, háček, Č, Český Mac, dvě slova, dva elementy
  • minimalistické, ale přesto tolik možností a dalších napojení

Kolik za tu srandu chcete?

Jedno tričko vás přijde na 450 Kč, cena je konečná a zahrnuje náklady na dopravu. 

Proč bych si měl váš merch vůbec koupit?

Nákupem trička s logem Český Mac získáš nejen originální kousek do svého šatníku, ale především tím vyjádříš podporu našemu webu. Všechny utržené finance poputují na další vývoj a zkvalitnění obsahu. Jednoduše řečeno, za vaše peníze se nepůjdeme hromadně opít do baru, ale použijeme k tomu, aby náš web mohl dále růst.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button