Utility

Čeština pro Transmission

Transmission je multiplatformní BitTorrent klient, který je zdarma a je:

Otevřený

  • Transmission je otevřený klient programovaný dobrovolníky. Na rozdíl od některých jiných klientů neinstaluje různé toolbary, reklamy, nástroje pro Twitter nebo cokoliv jiného.
  • Nezadržuje některé funkce pro placenou verzi.
  • Jeho zdrojový kód je volně přístupný každému k prozkoumání.
  • Webové stránky vývojářů a jejich fóra neobsahují žádné reklamy nebo Google Analytics.

Snadný

Transmission je určený pro snadné a výkonné použití. Jeho nastavení trvá jen několik málo kliknutí. Když si Ubuntu vybralo Transmission jako svého defaulního klienta, jeden z nejvíce zmiňovaných důvodů bylo jeho snadné používání.

 

Čeština pro verzi 2.50 a starší verze ke ztažení zde

Za češtinou stojí Jerry a pokud byste mu chtěli poděkovat a podpořit ho v dalším překládání můžete tak učinit malým dárkem zde:
nebo lze použít platbu převodem na bankovní účet u České Spořitelny:
000000-0742610123/0800

 

Neneseme žádnou odpovědnost za jakékoliv přímé, nepřímé, zvláštní, následné nebo jiné ztráty nebo škody jakéhokoliv druhu, které mohly být zapříčiněné přímým nebo nepřímým použitím informací obsažených na těchto stránkách.

FiL

Dlouholetý uživatel produktů Apple všeho druhu a věčný experimentátor. Dne 1.1.2012 po několikaletém rozmýšlení založil tento blog pro začínající i zkušené uživatele a pokud může vždy se snaží pomoct. Držitel Apple Certified Associate - Mac Integration 10.7, Apple Certified Associate - Mac Integration 10.8. Apple Certified Support Professional 10.7 a Apple Certified Technical Coordinator 10.7

Doporučené články

Back to top button