Utility

Čeština pro MenuMeters 1.5

MenuMeters je sada nástrojů pro monitorování CPU, paměti, disků a sítě. Měřič CPU může zobrazovat zatížení systému a to jako celková procenta nebo rozdělené pro uživatele a systém. Měřič HDD zobrazí aktivitu pevných disků, obsazený prostor a volný prostor. Zobrazuje všechny připojené disky (USB, Firewire) mimo síťových. Tato malá užitečná utilita určitě stojí za vyzkoušení už třeba jen proto, že je zdarma. Aplikace je kompatibilní s Mac OS X Lion.

Anglickou verzi programu můžete stáhnout ze stránek vývojáře zde: MenuMeters

Českou aktuální verzi programu můžete stáhnout zde

Za češtinou stojí Jerry a pokud byste mu chtěli poděkovat a podpořit ho v dalším překládání můžete tak učinit malým dárkem zde:
nebo lze použít platbu převodem na bankovní účet u České Spořitelny:
000000-0742610123/0800

Neneseme žádnou odpovědnost za jakékoliv přímé, nepřímé, zvláštní, následné nebo jiné ztráty nebo škody jakéhokoliv druhu, které mohly být zapříčiněné přímým nebo nepřímým použitím informací obsažených na těchto stránkách.

FiL

Dlouholetý uživatel produktů Apple všeho druhu a věčný experimentátor. Dne 1.1.2012 po několikaletém rozmýšlení založil tento blog pro začínající i zkušené uživatele a pokud může vždy se snaží pomoct. Držitel Apple Certified Associate - Mac Integration 10.7, Apple Certified Associate - Mac Integration 10.8. Apple Certified Support Professional 10.7 a Apple Certified Technical Coordinator 10.7

Doporučené články

Back to top button