Novinky

Black Friday je konečně tady. Microsoft Office pro Mac či licence Windows 11 Pro nebyly nikdy levnější!

Black Friday je opět tady a s ním také slevy a další prodejní akce na ty nejoblíbenější produkty. Pokud jste si právě pořídili nový počítač nebo chcete vylepšit ten stávající zakoupením softwaru od společnosti Microsoft, nyní je ta nejlepší chvíle. S vlastní Black Friday nadílkou opět přichází také internetový obchod Godeal24. Akce poběží přes Cyber Monday až do konce listopadu, takže máte dostatek času na to, abyste si pořídil svou vysněnou licenci za tu nejlepší cenu na internetu.

Hledáte způsob, jak zvýšit produktivitu doma nebo v práci a přitom se chcete vyhnout předplatnému v rámci Office 365? Pak byste měli zvážit, zda pro vás nebude lepší jít cestou Microsoft Office pro Mac Home & Business 2021, který je nyní k dostání s 80% slevou za 42,99 Eur. S Microsoft Office pro Mac 2021 budete mít přístup ke všem nezbytným nástrojům, jakou jsou Word, Excel, Outlook, PowerPoint, Teams a OneNote za jednorázovou platbu. Ještě lákavější nabídka na vás čeká v případě, že si budete chtíti pořídit Microsoft Office Professional 2021 pro Windows, za které zaplatíte pouze 24,24 Eur, což je vůbec ta nejnižší cena tohoto roku!

Až 90 % sleva na Microsoft Office!

V akci je také licence Windows 11 Profesional, kterou na Godeal24 nyní seženete s 90% slevou, což představuje částku 11,24 Eur. Pokud máte doma více počítačů, můžete sáhnout po balíčků s více licencemi, což je ta nejekonomičtější varianta.

Licence Microsoft Windows od 6,79 Eur

Výhodné balíčky s až 62% slevou (slevový kód “GG62”)

Až 50 % sleva na Windows a Office (slevový kód “GG50”)

Další nástroje za skvělé ceny

Na Godeal24 můžete pravidelně ušetřit spousty peněz díky slevám a nejrůznějším prodejním akcím. Hlavním prodejním artiklem jsou licenční klíče na produkty z dílny společnosti Microsoft, ale najdete zde také spousty jiných programů a nástrojů za ty nejlepší ceny na internetu. Godeal24 si dlouhodobě zakládá na tom, aby nakupování bylo co nejsnazší a zákazník nemusel nikdy na nic čekat. To v praxi znamená, že jakmile dojde k řádnému zaplacení objednávky, licenční klíče jsou okamžitě odeslány na e-mail zákazníka. Spolehlivost obchodu podtrhuje hodnocení na platformě TrustPilot, kde si Godeal24 dlouhodobě drží 98% spokojenost. Všichni zákazníci mají navíc nárok na zákaznickou podporu, která je dostupná 24/7 prostřednictvím e-mailu na adrese: service(zavináč)godeal24.com

PR článek

Tento článek má povahu reklamního sdělení. Jeho zadavatelem je subjekt třetí strany. V případě zájmu o spolupráci či publikaci sponzorovaného obsahu nás můžete kontaktovat na e-mailu: richard.streit@ceskymac.cz

Doporučené články

Back to top button