Novinky

V nové reklamě na Apple Music se objevila Taylor Swift

Čas od času se Applu podaří obsadit do svých reklam známou osobnost. O Vánocích jsme se tak dočkali například pohodově laděného spotu s jazzovou legendou Steviem Wonderem v hlavní roli. Nyní si kalifornský gigant může na svůj seznam osobností, které jej už prezentovaly, další významné jméno. V poslední reklamě Applu se totiž objevila popová superstar Taylor Swift. Právě Taylor však krátce po spuštění hudebně streamovací služby Apple Music vedla s jablečným gigantem spor, ve kterém se postavila za finančně podhodnocené drobné umělce.

Nyní už to však vypadá, že je válečná sekera zakopaná. V nové reklamě si totiž Taylor neváhala udělat ze sebe legraci. Ve spotu se totiž zpěvačka tak  zaposlouchá do písničky svých kolegů, že upadne z běžícího pásu. Na obrazovce se poté objeví slogan “Discratingly good” což se dá krkolomně přeložit jako “Tak dobré, že vás rozptýlí”. Apple také neopomněl připomenout, že pro svou hudebně streamovaví platformu nabízí tří měsíční zkušené dobu zdarma.

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button