AktualityNovinky

Apple plánuje v říjnu uvést 21,5” iMac s 4K displejem

Zahraniční server 9To5Mac přišel se zprávou, že Apple ještě v průběhu letošního roku uvede 21,5” iMac s 4K displejem. Tato spekulace pochází od zdroje blízkého výrobci a proto ji lze považovat za poměrně věrohodnou. K uvedení má dojít na konci října společně s uvolněním finální verze OS X El Capitan (dlouhodobé zkušenosti). Co se týče designu, ten by měl zůstat stejný, největší rozdíly se odehrají pouze pod kapotou.

screenshot-2015-09-03-13-09-42

Největší novinkou bude zobrazovač s rozlišením 4096 x 2304 obrazových bodů a vylepšenou technologií pro sytější podání barev. Do útrob se mají nastěhovat nové procesory Intel z rodiny Skylake, které si svůj debut odbyly poměrně nedávno. Potenciální zájemci však musí počítat s vyšší cenou, která povyskočí o několik tisíc výš. Modely bez displeje s vysokým rozlišením zůstanou i nadále v nabídce pro méně náročné uživatele.

V diskuzi pod článkem se můžete podělit o názor, zda je pro vás 4K displej dostatečným lákadlem, nebo se spokojíte s nižším rozlišením.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button