AktualityNovinky

Apple již brzy představí novou bezdrátovou klávesnici ke svým počítačům

Před několika hodinami jsme vás informovali o připravovaném iMacu s 4K displejem, na což nepřímo navazuje další zajímavost ohledně příslušenství pro jablečné počítače. Apple si totiž registroval internetové domény obsahující slovní spojení Magic Keyboard. Jak možná tušíte, důvodem je nová bezdrátová klávesnice, o jejíž existenci se spekuluje delší dobu. Ta má podle dosavadních předpokladů disponovat integrovaným akumulátorem a konektorem USB-C pro jeho napájení.

Apple-Wireless-KeyboardDalší novinkou se stane podsvícení jednotlivých kláves, po kterém uživatelé volají již delší dobu. Společně s klávesnicí se má brzy objevit nová Magic Mouse druhé generace, která bude též vybavena interní baterií. Oba kousku se pochlubí bezdrátovou technologií Bluetooth 4.2, jejíž energetická náročnost je mnohem nižší než dosavadní řešení. To by se mohlo podepsat na více než uspokojivé výdrži na jedno nabití. Samozřejmě se zatím jedná o zvěsti, ovšem současné generace produktů jsou na trhu poměrně dlouhou dobu a proto se jejich aktualizace přímo nabízí. V diskuzi pod článkem se můžete podělit vaše názory, jak by nová myš a klávesnice mohly vypadat.

Zdroj

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button